جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاص ۱۶ میلیارد ریال اعتبار به امر آموزش مددجویان کمیته امداد البرز

danesheroz آذر ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل کمیته امداد البرز از اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال به امر اموزش مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال جاری خبر داد. علی سالارکیا  با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته و هماهنگی با مراکز فنی و حرفه ای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در دوره آموزش های [&hellip

مدیرکل کمیته امداد البرز از اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال به امر اموزش مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال جاری خبر داد.
علی سالارکیا  با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته و هماهنگی با مراکز فنی و حرفه ای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در دوره آموزش های کوتاه مدت و بلند مدت شرکت می کنند.

وی  توجه جدی به آموزش های بلند مدت به عنوان اساس و پایه ایجاد اشتغال هدفمند ، هدایت مددجویان به سمت رشته های درآمد زا و کم سرمایه بر، تعمیم آموزش های پیشرفته مربوط به کسب و کار نظیر تجارت الکترونیک به خانواده های تحت حمایت را از اهم فعالیتهای این معاونت در حوزه حرفه آموزی و کاریابی برشمرد.
سالارکیا همچنین با اشاره به افزایش اعتبارات بخش آموزش مددجویان اظهار داشت: آموزش های فنی و حرفه ای موجب توسعه مهارت های شغلی و توانمند سازی مددجویان می شود.
سالارکیا تاکید کرد: در راستای آموزش مددجویان باید زمینه ای فراهم شود که مهارت ها و دانش فرا گرفته شده مددجویان به تولید منجر شود.
وی گفت: ایجاد فرصت های شغلی برای خانواده های تحت حمایت با معرفی آنها به مراکز فنی و حرفه ای دولتی و مراکز خصوصی جهت آموزش افراد جویای کار صورت می گیرد.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز اظهار امید واری کرد تا با بکارگیری روش های نوین و اثر بخش آموزش ها بتوانیم به اهداف متعالی این نهاد که همان خروج مددجویان از چرخه کمیته امداد بواسطه کسب استقلال اقتصادی است ، دست پیدا کنیم.
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۴
کد خبر : 616
بازدیدها: 189

پاسخی بگذارید »