شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاص حقوق کامل ایام سربازی برای بهسازی مزار شهدای گمنام

danesheroz1 آذر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
اختصاص حقوق کامل ایام سربازی برای بهسازی مزار شهدای گمنام

دانش روز: یک سرباز وظیفه در بسیچ سپاه ناحیه خواف حقوق کامل ایام سربازی خود را به بهسازی و مرمت آرامگاه شهدای گمنام اختصاص داد

به گزارش دانش روز، شهرستان خواف از اردیبهشت سال ۹۰ افتخار میزبانی ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس را دارد و مسئولان وعده داده بودند که فضای مزار شهدای گمنام باید محلی در خور شان شهدا و محلی مناسب برای برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی باشد ، متاسفانه روند به سازی مزار شهدای گمنام خواف به کندی صورت می گیرد و حمایت های مسئولان در حد حرف باقیمانده است .

   امام جمعه این شهرستان در خصوص ساماندهی مزار شهدای گمنام گفت: علیرغم اعلام آمادگی سرمایه گذارهنوز تکلیف واگذاری زمین مزار شهدای گمنام را برای ما مشخص نکرده اند . حجت الاسلام حسن رمضان پور عنوان کرد: برای بهسازی مزار شهدای گمنام خواف کارهایی صورت گرفته است که کافی نیست و ما برای همین مقدار کار انجام صورت گرفته بیش از ۵۲ میلیون تومان بدهکاریم .

   در همین خصوص  یک سرباز وظیفه  در بسیچ سپاه ناحیه خواف حقوق کامل ایام سربازی خود را به بهسازی مزار شهدای گمنام  اختصاص داد که امید است این تلنگری باشد بر وفای به عهد مسئولان در قول و قرارهایی که برای ساماندهی مزار شهدای گمنام خواف دراردیبهشت سال ۹۰ داده بودند.

منبع: دانا

 

چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۷
کد خبر : 80940
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »