چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاص اعتبار ویژه برای افراد ضایعه نخاعی

danesheroz1 تیر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
اختصاص اعتبار ویژه برای افراد ضایعه نخاعی

دانش روز: معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی از تخصیص اعتبار ویژه برای خرید وسایل بهداشتی افراد ضایعه نخاعی برای اولین بار خبر داد.

 به گزارش دانش روز، یحیی سخنگویی افزود: با توجه به نیاز افراد ضایعه نخاعی به وسایل بهداشتی مانند سوند، پوشک ، تشک و… امسال برای اولین بار یک میلیارد تومان برای خرید این وسایل اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه اعتبار اختصاص یافته میان استانهای متقاضی توزیع می شود، تاکید کرد: البته در صورت نیاز بیشتر مبلغ بیشتری برای خرید وسایل بهداشتی افراد ضایعه نخاعی اختصاص می یابد.

معاون توانبخشی سازمان بهزیستی در مورد خرید ویلچر نیز گفت: سال گذشته ۱۰ هزار ویلچر میان معلولان نیازمند توزیع شدو در سال جاری نیز ۲۰ میلیارد تومان برای خرید وسایل کمک توانبخشی معلولان اختصاص یافته که ۴ میلیارد تومان آن میان استانها توزیع شده است.

به گفته وی، براساس برنامه ریزیهای انجام شده در سال جاری توانسته ایم تعداد افراد پشت نوبتی برای کاشت حلزون را به صفر برسانیم.

سخنگویی گفت: در سال جاری راه اندازی مراکز فوق تخصصی برای ارائه خدمات به معلولان در دستور کار قرار دارد و همچنین تامین وسایل توانبخشی، بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی معلولان نیز در اولویت برنامه های سازمان است.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶
کد خبر : 38136
بازدیدها: 101

پاسخی بگذارید »