چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

اختتامیه مسابقات قران کریم در استان البرز برگزار می شود

danesheroz1 آذر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
اختتامیه مسابقات قران کریم در استان البرز برگزار می شود

دانش روز: مدیر کل اوقاف استان البرز گفت: همزمان با ولادت امام موسی کاظم (ع) در ۱۹ آذر ماه مراسم اختتامیه ۳۶ امین دوره مسابقات قران کریم در مرحله استانی در البرز برگزار می شود

به گزارش دانش روز، حجه الاسلام و المسلمین صالحی در گفتگو با خبرنگار دانش روز افزود: مسابقات بین المللی قران کریم هر ساله توسط اوقاف برگزار خواهد شد که دارای سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری است که در نهایت برگزیدگان در سطح بین المللی مسابقات کشورهای بیگانه به رقابت خواهند پرداخت.

وی در ادامه گفت: امسال در استان البرز بیش از ۳۵۰۰۰ نفر در بخش شهرستانی مسابقات قران کریم در رشته های ترتیل، قرائت، حفظ کل، حفظ ۲۰ جز و حفظ ۱۰ جزدر ۲ مقطع بزرگسالان و شکوفه ها و ۲ گروه برادران و خواهران شرکت کردند.

صالحی اظهار داشت: همچنین برادران و خواهران در ۲ بخش تواشیح و ابتهال در سطح شهرستانها باهم به رقابت پرداختند که در هرگروه ۳ نفر حائز رتبه برتر شدند و در بخش استانی مسابقات به رقابت پرداختند.

حجه الاسلام و المسلمین صالحیدر خاتمه گفت: در این راستا مراسم اختتامیه ۳۶ امین دوره مسابقات قران کریم در تاریخ مذکور برگزار خواهد شد و امیدواریم این مسابقات در اشاعه هرچه بیشتر فرهنگ قرانی در سطح استان موثر باشد.

دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۷
کد خبر : 77356
بازدیدها: 352

پاسخی بگذارید »