پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

احمدی‌نژاد در آخرین گفتگوی تلویزیونی:

احمدی نژاد: هیچ سندی علیه ملت امضا نکردم

danesheroz1 مرداد ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
احمدی نژاد: هیچ سندی علیه ملت امضا نکردم

دانش روز: محمود احمدی نژاد در آخرین گفته زنده خود با مردم گفت: هیچ کس نمی تواند سندی بیاورد که من علیه ملت یا ارزش های حاکم بر کشور آن را امضا کرده باشم

 به گزارش دانش روز، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دولت نهم و دهم در آخرین گفت و گوی زنده تلویزیونی خود با مردم ضمن عرض ارادت به ملت مردم ایران برای جامعه بشری آرزوی سعادت و بهترین سرنوشت ها را کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که شما در سال ۸۴ و ۸۸ تعهدات بسیاری را به ملت ایران داده اید فکر می کنید در پایان هشت سال ریاست جمهوری تا چه اندازه به این تعهدات وفادار بودید پاسخ داد: یادم هست که در سال ۸۴ و ۸۸ قول هایی را به ملت و همکارانمان دادم اما ما کمترین قول های اجرایی را دادیم.

وی افزود: برخی این گونه قول می دادند که فلان قدر پول می دهیم یا این و آن را می آوریم و می بریم ولی من چنین قول هایی را ندادم اما تعهداتی بین من و همکارانم اتفاق افتاد؛ به مردم قول دادم که با تمام تلاش پای منافع ملت خواهم ایستاد و از عظمت و تمامیت ملت دفاع خواهم کرد و هرگز سرگرم منافع شخصی نخواهم شد. ملت خودشان باید در این باره قضاوت کنند.

احمدی نژاد با اشاره به این که ما با مدیران خود میثاقی بستیم و بر روی چند چیز به هم قول دادیم ادامه داد: قول دادیم نسبت به مردم خدمت گذار باشیم، من به وزیرانم گفته ام هر چه قدر که نسبت به مردم خدمت گذار هستید همانقدر وزیر خواهید بود، شهادت می دهم قریب به اتفاق همکارانم به قولشان عمل کردند.

رئیس جمهور عنوان کرد: قول دادیم پاک دست باشیم، با اطمینان می گویم این دولت پاک ترین دولت است؛ اگر چه تلاش کردند وصله هایی به دولت بچسبانند اما نچسبید.

احمدی نژاد افزود: قول دادیم هیچ کس در دوره ماموریت خود به دنبال کارهای اقتصادی نباشد که اطمینان می دهم هیچ کدام از همکارانم چنین نکردند.

وی افزود: قول دادیم از مظلوم دفاع و در برابر زیاده خواهان بایستیم، فکر می کنم همکارانم در این زمینه خوب کار کردند ما بر عدالت پا فشاری کردیم؛ تلاش کردیم کل مردم را ببینیم و تحت فشار اطرافیان تصمیم نگیریم. اطمینان دارم که قریب به اتفاق همکارانم به این قول وفا کردند.

وی ادامه داد: قول دادیم به ارزش های الهی، انقلاب و شهدا وفادار باشیم. امروز که روز پایان کار دولت است همکارانم مومن تر از روز اول به ارزش ها هستند، اصلا ادبیات این دولت سرشار از آرمان های الهی است.

رئیس جمهور با بیان این که کارها را با کارشناسی و دقت حداکثری انجام داده و منافع عموم مردم را در نظر گرفتیم گفت: هیچ گاه تحت فشار تقاضایی که ما را از حقوق عموم ملت منحرف کند قرار نگرفتیم. شهادت می دهم که همکارانم نسبت به این قول وفادار بوده اند.

احمدی نژاد خاطر نشان کرد: قول دادیم مردمی باشیم و دست مردم را بگیریم، قریب به اتفاق همکارانم همینطور بودند.

وی با تاکید بر این که بنده کوچک و خادم ملت هیچ سندی علیه ملت امضا نکردم تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند سندی بیاورد که بگوید من علیه ملت یا علیه ارزش های حاکم بر کشور امضا کردم.

وی عنوان کرد: سوگند خوردم امانتی را که ملت به من داده اند صیانت کرده و مثل یک نگهبان امین آن را به منتخب بعدی مردم بسپارم. با اطمینان و آرامش امانت را به فرد بعدی خواهم سپرد.

منبع:مهر

شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۶
کد خبر : 45994
بازدیدها: 324

پاسخی بگذارید »