دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رحیمی:

احمدی‌نژاد به علت افت فشار خون در مراسم تجلیل حاضر نشد

danesheroz7 تیر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
احمدی‌نژاد به علت افت فشار خون در مراسم تجلیل حاضر نشد

دانش روز:معاون اول رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور به علت خستگی و افت فشار خون در مراسم تجلیل از افتخارآفرینان شرکت نکرد

به گزارش خبرنگار ورزشی دانش روز ، محمدرضا رحیمی در مراسم تقدیر از ورزشکاران ایران عنوان کرد: ما برای تقدیر از قهرمانان و افتخارآفرینان در این مراسم حاضر شدیم که توسط احمدی‌نژاد رئیس جمهور محبوب کشورمان این مراسم طراحی شده بود.

وی ادامه داد: در ایام نزدیک به شب قدر هستیم و تقدیر برگرفته از قدر به معنای انداز‌ه‌گیری است. ما از تمام افتخارآفرینان که پرچم پرافتخار کشورمان را به اهتزاز درآورده‌اند، قدردانی می‌کنیم.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه این مراسم پیشنهاد خود احمدی‌نژاد بوده است، یادآور شد: رئیس جمهور خودش پیشنهاد تا این مراسم برگزار شود اما به خاطر کار سنگین و خستگی و افت فشار خون نتوانست در این مراسم باشکوه حاضر شود و عباسی و بنده را به عنوان نمایندگان خود به این مراسم اعزام کرد.

رحیمی خاطرنشان کرد:‌ ما از طرف رئیس جمهور در این مراسم حاضر هستیم تا از فوتبالیست‌هایی که در ۱۶ سال قبل افتخارآفرینی کرده بودند و همچنین فوتبالیست‌های اخیر که دل مردم را شاد کردند تقدیر و تشکر به عمل آوریم. در کنار این موضوع بازی آنها را هم ببینیم ما از همه افتخارآفرینان به نمایندگی از دولت تقدیر به عمل می‌آوریم که قلب مردم ایران را شاد کردند.

فارس،

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۲
کد خبر : 40313
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »