پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وعده استاندار البرز:

احداث ورزشگاه ۵۰ هزار نفری کرج در آینده نزدیک

danesheroz1 مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
احداث ورزشگاه ۵۰ هزار نفری کرج در آینده نزدیک

داش روز: استاندار البرز با بیان اینکه صدا و سیمای استانی با تمام امکانات موجود به خوبی توانست این رقابت حساس را زنده و مستقیم پوشش دهد، احداث ورزشگاه ۵۰ هزار نفری کرج را در آینده نزدیک حرکتی در جهت رفع موانع موجود برای برگزاری مسابقات مشابه کشوری در این استان ذکر کرد

به گزارش دانش روز، دکتر اصغر عربیان شامگاه یکشنبه پس از برد شیرین نارنجی پوشان البرزی در استودیو پخش زنده رقابت های دو تیم ساپیا وپرسپولیس در ورزشگاه انقلاب کرج با مثبت ارزیابی کردن این دیدار حساس گفت: خیلی از کارهای بزرگ با ریسک همراه  است و مادامی که دل به رودخانه نسپرده ایم نباید از آب واهمه ای داشته باشیم، امروز نیز به عینه شاهد خودباوری، خود اتکایی و ایمان تمامی افرادی بودیم که برای برگزاری هر چه مطلوب تر این رقابت ورزشی تلاش کردند.

وی با بیان اینکه شرایط مناسبی بر جو ورزشگاه حاکم بود، افزود: در امکانات موجود شامل؛ زمین بازی، داوری مسابقه، محل استقرار تماشاچیان و…هیچ مانعی وجود نداشت و برد بازیکنان تیم سایپا کام مردم و مسئولان استان را شیرین کرد.

احداث ورزشگاه ۵۰ هزار نفری کرج کلید می خورد

نماینده عالی دولت در استان یکی از اولویت های ورزشی استان را احداث ورزشگاهی متناسب با جمعیت استان دانست و خطاب به اهالی ورزش و دوستداران فوتبال اعلام کرد: به دنبال احداث ورزشگاهی با بیش از ۵۰ هزار نفر گنجایش هستیم و در آینده نه چندان دور احداث آن کلید خواهد خورد تا  کمبود امکاناتی که مانع برگزاری مسابقات مشابه کشوری بود رفع شود.

سیمای البرز با تمامی امکانات موجود این رقابت را به تصویر کشید

استاندار البرز در ادامه بیان کرد: جای بسی خرسندی است که صدا و سیمای استان البرز نیز با تمام امکانات موجود  پوشش رسانه ای مطلوبی داشت و هیچ تجهیزاتی از تهران برای پخش مستقیم و زنده این رقابت مهیا نشد.
وی در پایان از مسئولان امر، فرماندار کرج، نیروی انتظامی، اداره کل ورزش و جوانان، شهرداری کرج و…کلیه عواملی که در کنار یکدیگر این تجربه شیرین و به یادماندنی را رقم زدند قدردانی کرد.

شایان ذکر است رقابت دو تیم ساپیا و پرسپولیس عصر روز یکشنبه با برد ۱ بر صفر به نفع  نارنجی پوشان البرزی در ورزشگاه انقلاب اسلامی رقم خورد و صدا و سیمای استان البرز نیز به صورت زنده و مستقیم با گزارش محمد جواد خیابانی این رقابت را به تصویر کشید.

این رقابت پس از ۱۳ سال  به میزبانی البرز و با برد نارنجی پوشان البرزی رقم خورد.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۰
کد خبر : 49605
بازدیدها: 297

پاسخی بگذارید »