جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

احداث اردوگاه آسیب دیدگان اجتماعی در دستور کارفرمانداری کرج

danesheroz1 تیر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
احداث اردوگاه آسیب دیدگان اجتماعی در دستور کارفرمانداری کرج

دانش روز: آماده سازی زیرساخت های مناسب جهت احداث اردوگاه آسیب دیدگاه اجتماعی در دستور کار جلسه ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی قرار گرفت

به گزارش دانش روز، مهدی ایران نژاد معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان در جلسه ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی که در فرماندرای شهرستان کرج تشکیل شد اظهار داشت: ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی یکی از مهمترین محورهای در دست پیگیری فرمانداری است که با برگزاری جلسات مرتب و با همکاری شهرداری کرج و سایر دستگاه ها از جمله کمیته امداد حضرت امام (ره) و بهزیستی شهرستان عملیاتی شده است.

 

وی افزود: هدف ما ریشه کن کردن معضل تکدی گری است که در این راستا اقدامات مهمی انجام شده و در حال حاضر نیز بصورت جدی پی گیری می شود.

 

ایران نژاد ضمن رزیابی اقدامات صورت گرفته به واسطه کاهش حضور افراد متکدی در شهرستان کرج، یادآور شد: خوشبختانه به واسطه تعامل و همکاری مطلوب میان دستگاه های مختلف از جمله نیروی انتظامی، شهرداری و دادگستری اقدامات مناسبی صورت گرفته که قابل تقدیر است.

 

ایران نژاد فرهنگ سازی و آموزش شهروندی را از مهمترین عوامل تأثیر گذار در حل مشکل تکدی گری در شهر عنوان کرد و همچنین هماهنگی و انسجام بیشتر دستگاه های دخیل نظیر نیروی انتظامی، اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ه) را در کار خطیر ساماندهی متکدیان خواستار شد.

در پایان این جلسه  برنامه ریزی جهت فراهم کردن زیرساخت های مناسب جهت احداث اردوگاه  و نیز راه اندازی ستاد آسیب های اجتماعی در دستور کار این جلسه قرار گرفت.

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۱
کد خبر : 36951
بازدیدها: 292

پاسخی بگذارید »