پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

احتمال جذب دانشجو بدون کنکور در دانشگاه فرهنگیان/تمام توان مدارس در کار پرورشی فعال می شود

danesheroz اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
احتمال جذب دانشجو بدون کنکور در دانشگاه فرهنگیان/تمام توان مدارس در کار پرورشی فعال می شود

دانش روز :وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ظرفیت محدود فعلی دانشگاه فرهنگیان گفت: با افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در آینده ممکن است شرایط جذب دانشجو بدون کنکور برای این دانشگاه فراهم شود

علی اصغر فانی  اظهار داشت: اگر من یک مربی پرورشی بودم سعی می کردم از تمام توان و انرژی موجود در مدرسه از قبیل معاونین ،معلمین، مدیر مدرسه و دانش آموزان به نحو احسن در تحقق اهداف تربیتی خود استفاده کنم.
وی ادامه: کار مربی پرورشی سنگین است و یک نفر قادر نیست به تنهایی کار با این حجم سنگین را انجام دهد. پس نیاز به همکاری و مساعدت همکاران خود در مدرسه دارد.
*جذب دانشجو بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان در آینده
وزیر آموزش و پرورش در خصوص جذب دانشجوی دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری و از طریق دفترچه شماره ۲ با اعلام ظرفیت انجام می شود.
فانی جذب دانشجوی بدون کنکور در این دانشگاه را در آینده منتفی ندانست و افزود: با وجود اینکه ظرفیت همواره کمتر از متقاضی است باید آزمونی برگزار شود اما ممکن است به جایی برسیم که ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از متقاضیان بیشتر شود در این شرایط در خصوص جذب دانشجو بدون کنکور می توان برنامه ریزی کرد.
منبع :پانا
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۷
کد خبر : 96459
بازدیدها: 272

پاسخی بگذارید »