شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

احتمال جدایی دسته‌جمعی اعضای منافقین

danesheroz آذر ۲۹, ۱۳۹۱ ۰

براساس اخبار رسیده از کمپ لیبرتی اعضای منافقین مخالفت خود با رجوی را علنی کرده و احتمال جدایی دسته جمعی قوت گرفته است. در عرض ۳هفته گذشته تعداد ۹نفر از اعضای منافقین موفق شدند تا از کمپ لیبرتی فرار کنند و خبرهای جدیدی از مخالفت اعضای داخلی سازمان با دستورات رجوی ارائه کردند که برای [&hellip

براساس اخبار رسیده از کمپ لیبرتی اعضای منافقین مخالفت خود با رجوی را علنی کرده و احتمال جدایی دسته جمعی قوت گرفته است.

در عرض ۳هفته گذشته تعداد ۹نفر از اعضای منافقین موفق شدند تا از کمپ لیبرتی فرار کنند و خبرهای جدیدی از مخالفت اعضای داخلی سازمان با دستورات رجوی ارائه کردند که برای اولین بار به صورت آشکار بروز کرده است.

به گفته این ۹نفر، مسعود رجوی هفته گذشته طی یک پیام درونی به اعضای فرقه‌اش اعلام کرده که قصد ماندن در عراق را دارند زیرا که نوری مالکی و نظام ایران حداکثر تا تاریخ ۳۰مهر۹۲ سقوط خواهند کرد!

رجوی در ادامه این پیام از نیروهایش خواسته که کسانی که هنوز هم قصد همراهی با سازمان را دارند به صورت کتبی تعهد بدهد که تاکنون ۳۰۰نفر از امضای این تعهد سرباز زده‌اند.

جداشدگان اخیر فرقه رجوی اضافه کردند که آمار ۳۰۰نفری را خود سرکردگان منافقین اعلام کرده‌اند و به طور قطع آمار واقعی کسانی که مخالفت خود با رجوی را علنی کرده‌اند بسیار بیشتر از اینهاست.

بر پایه این خبر ۲نوشته تایپی بر روی صفحه تلویزیونی داخلی لیبرتی قرار گرفته و به اعضای منافقین دستور داده شده که هر کس یکی از این نوشته‌ها را رونویسی و امضا کرده و در جمع بخواند.

یکی از این نوشته‌ها «پلی از لیبرتی تا تهران» نام داشته که امضاکنندگان آن متعهد می‌شوند برای همیشه با سازمان مجاهدین باقی بمانند و حاضرند از بدن خود پلی بسازند تا از لیبرتی به تهران برسند!

در نوشته دوم که «کثافت بورژوازی» نام داشت، امضاکنندگان آن متعهد می‌شوند در زمان مصاحبه با کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان خواهند گفت که قصد دارند تا به کشوری ثالث پناهنده شده و فقط به عنوان یک هوادار ساده مجاهدین باقی بمانند!

جداشدگان اخیر فرقه رجوی ادامه دادند: طبیعی بود که کسانی که نوشته دوم را انتخاب کردند نمی‌توانستند این موضوع را در جمع بخوانند و تعداد زیادی از اعضای سازمان که حاضر به حضور در جلسه نشست نشدند در واقع همان افرادی بودند که یا نوشته دوم را انتخاب کردند یا اینکه اساساً حاضر به هیچ تعهدی نشدند.

این اولین باری است که این تعداد از اعضای سازمان به صورت علنی با دستور رجوی مخالفت می‌کنند و این موضوع آنقدر به چشم آمد که سرکردگان سازمان مجبور شدند اعلام کنند که فقط ۳۰۰نفر حاضر به ارائه تعهد نشده‌اند.

با توجه به شدت یافتن اختلافات داخلی در گروهک منافقین انتظار می‌رود در آینده نزدیک شاهد خروج دسته جمعی تعداد زیادی از اعضای این گروهک باشیم.

منبع: دیده بان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۲
کد خبر : 1365
بازدیدها: 229

پاسخی بگذارید »