پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

احتمال تعطیلی مجدد مدارس و ادارات دولتی در صورت تشدید آلودگی هوا

danesheroz1 آبان ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
احتمال تعطیلی مجدد مدارس و ادارات دولتی در صورت تشدید آلودگی هوا

دانش روز: معاون عمرانی استانداری تهران از احتمال تعطیلی مجدد مدارس و ادارات دولتی در صورت تشدید آلودگی هوا تعطیلی خبر داد

 به گزارش دانش روز، حسن کریمی معاون عمرانی استانداری تهران گفت: با توجه به گزارشات واصله از سازمان هواشناسی و حفاظت از محیط زیست، وضعیت آلودگی هوا در استان تهران رو به کاهش است اما در صورت تشدید آلودگی هوا، تعطیلی مجدد مدارس و ادارات دولتی استان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به مصوباتی که در کمیته اضطراری کاهش آلودگی هوا مبنی بر افزایش محدوده طرح زوج و فرد از در منازل، عدم فروش آرم طرح ترافیک روزانه و هفتگی و تعطیلات مدارس ابتدایی و مهد کودک‌ها تصویب شد، شاهد کاهش آلودگی هوا در استان تهران بودیم.

کریمی با بیان اینکه آلودگی هوا از معضلات جدی استان تهران است، گفت: مصوبات کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا تا اطلاع‌ ثانوی لازم‌الاجرا بوده و بعد از تعطیلات لغو نمی‌شود بنابراین شهروندان برای کاهش آلودگی هوا همکاری لازم را داشته باشند.

معاون عمرانی استانداری تهران تأکید کرد: در صورت تشدید وارونگی هوا و ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون، جلسه اضطرار در استان تهران تشکیل و نسبت به اتخاذ تصمیمات جدید اقدام می‌کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۰
کد خبر : 73777
بازدیدها: 321

پاسخی بگذارید »