یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آیا آلفرد هیچکاک، کلاه قرمزی، سروش صحت و داریوش فرهنگ به تلویزیون می‌آیند؟

احتمال بارش کوفته قلقلی در سیمای نوروزی!

danesheroz اسفند ۱۹, ۱۳۹۱ ۰
احتمال بارش کوفته قلقلی در سیمای نوروزی!

این سریال یکی از تحسین‌شده ترین آثار تلویزیونی به شمار می‌رود. در هفت سال اول این مجموعه، در قسمت های ۲۰ دقیقه ای ساخته می شد اما بعدا قسمت های ۴۰دقیقه ای نیز به کار افزوده شد

در حالی که کمتر از ۱۵ روز به نوروز زمان باقی مانده است، هنوز تکلیف بسیاری از مهم ترین برنامه های نوروزی صدا و سیما معلوم نیست.

شبکه دوم سیما، طی سال های گذشته با تکیه بر تک ستاره محبوبش، کلاه قرمزی، همیشه یک برنامه مطمئن داشت اما امسال هنوز مدیران شبکه با سازندگان کلاه قرمزی به توافق نرسیده اند. طی چند روز گذشته علی بخشی زاده مدیر شبکه دو در گفت و گوهایی اعلام کرده بود که سری جدید کلاه قرمزی حتماً ایام عید پخش خواهد شد، اما تهیه کننده این برنامه در گفت و گو با بانی فیلم اظهار داشته که این مجموعه به نوروز امسال نمی‌رسد چون فرصت ساخت برای عوامل آن مهیا نیست.سال قبل که سریال‌های نوروزی چنگی به دل نمی‌زدند، «کلاه قرمزی» بهترین مجموعه تلویزیون به شمار می‌رفت.

از سویی طی شایعاتی مبنی بر پخش «همه خانواده من» به جای «پژمان» از شبکه سه سیما مطرح شد. سریال همه خانواده من به گارگردانی داریوش فرهنگ محصول سیما فیلم است و امکان نمایش از هرشبکه ای را دارد.

داریوش فرهنگ به خبرنگار افکارنیوز گفت در حال آماده سازی سریال هست و درباره شبکه نمایش دهند خبری ندارد. اما سام درخشانی بازیگر اصلی سریال پژمان به خبرنگار افکار گفت: شبکه سه حتماً سریال پژمان را نمایش می‌دهد و سریال داریوش فرهنگ احتمالاً به شبکه دو خواهد رفت.

از آن سو یک خبرغافلگیر کننده هم از سوی شبکه ۴منتشر شد. چهارده قسمت سریال ۳۶۱ قسمتی «آلفرد هیچکاک تقدیم می‌کند» دوبله شده و شاید شبکه ۴ آن را در ایام عید به روی آنتن ببرد. این سریال یکی از تحسین‌شده ترین آثار تلویزیونی به شمار می‌رود. در هفت سال اول این مجموعه، در قسمت های ۲۰ دقیقه ای ساخته می شد اما بعدا قسمت های ۴۰دقیقه ای نیز به کار افزوده شد.

نمایش این مجموعه، برای طرفداران سریال های خارجی اتفاق فرخنده ای خواهد بود. سیما بعد از سریال «پزشک دهکده» و «پرستاران» سراغ مجموعه‌های موفق خارجی نرفته بود.

باید این روزهای باقی مانده را منتظر ماند. هنوز ساعت پخش مجموعه‌های قطعی شده اعلام نشده، و هنوز مردم منظر لیست سریال های سیما هستند. حیف این همه کار خوب که یک برنامه ریزی موفق را پشت سر خود ندارد.

شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۰
کد خبر : 9257
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »