چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دور دوم انتخابات

احتمالا انتخابات به دور دوم کشیده می شود

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
احتمالا انتخابات به دور دوم کشیده می شود

دانش روز: کاندیدای انصراف داده انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا انتخابات به دور دوم کشیده می شود، گفت: بعید نیست که به دور دوم کشیده شود احتمال دارد ولی بهتر است پیش گویی نکنیم

دانش روز: کاندیدای انصراف داده انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا انتخابات به دور دوم کشیده می شود، گفت: بعید نیست که به دور دوم کشیده شود احتمال دارد ولی بهتر است پیش گویی نکنیم.
غلامعلی حداد عادل کاندیدای انصراف داده انتخابات ریاست جمهوری امروز جمعه در صندوق مسجد لرزاده حاضر شد و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه پیامتان به مردم چیست، گفت: افتخار می کنم عضوی از ملت ایران هستم فکر می کنم حضور باشکوه مردم پیام وحدت و اعتماد به نظام اسلامی است. وی در مورد روند اجرایی انتخابات نیز گفت: روند اجرایی انتخابات تاکنون هیچ مشکلی نداشته و نخواهد داشت. حداد عادل در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه انتخابات به دور دوم کشیده می شود یا نه گفت: بعید نیست به دور دوم کشیده شود احتمال دارد ولی بهتر است پیش گویی نکنیم. وی در پاسخ به سوال دیگر  مبنی بر اینکه آیا از طیف اصولگرایان و اصلاح طلبان به مرحله دوم راه می یابند گفت: احتمالا این طور خواهد شد. وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه نظر شما در باره ادعای آمریکا در مورد عدم وجود آزادی در انتخابات ایران چیست گفت: عین این نظر را در مورد انتخابات آمریکا ما داریم به آنها چه ربطی دارد مگر آنها آقای دنیا هستند. انقلاب ما برای این بود که آمریکا را به رسمیت نشناسیم اگر خیلی هنر دارند وضع مملکت خود را درست کنند. حداد عادل در پاسخ به سوالی مبنی براینکه کاندیدای اصلح چه معیاری باید داشته باشد گفت: مجموع سلایق فردی و مدیریتی برای انتخاب فرد اصلح لازم است. وی در پاسخ سوال دیگر مبنی بر اینکه نقاط ضعف دولت فعلی که نباید دولت آتی داشته باشد چیست گفت: یکی از مشکلات ما در سالهای اخیر حاشیه سازی و تلف شدن انرژی ها بوده مشغول شدن ذهن مردم و اختلافات مسائلی است که باید برطرف شود. حداد عادل در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اجماع بین اصولگرایان بهتر نبود؟ گفت: چرا کار خوبی بود ولی نکردند. وی درپاسخ به سوال همان خبرنگار مبنی بر اینکه چرا ولایتی بعد از این نامه نگاریهای زیاد از انتخابات کنار نرفت گفت: این سوال را باید از خودشان بپرسید. حداد عادل در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تبلیغات امسال را چطور ارزیابی می کنید گفت: در صدا و سیما تبلیغات منطقی تر بود هر چند نقاط ضعفی داشت ولی به بداخلاقی سیاسی کشیده نشد. حداد عادل بعد از پاسخ گفتن به سوالات خبرنگاران در صف رای دهندگان ایستاد و گفت: در صورتی که همه مردم اجازه ندهند خارج از صف رای خود را به صندوق نخواهم انداخت.  غلامعلی حداد عادل همچنین پس از انداختن رای خود به صندوق رای در مسجد لرزاده در جمع خبرنگاران گفت: کلام رهبر انقلاب همیشه روی چشم ماست. وی خطاب به ملت ایران و دولت آمریکا اظهار داشت: ای مدعی برو که مرا با تو کار نیست، احباب حاضرند به اعدا چه حاجت است. حداد عادل در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه از مردم چه انتظاری دارید تصریح کرد: مردم باید بگویند از ما چه انتظاری دارند، امیدوارم همه مردم و دوستداران انقلاب قدر جمهوری اسلامی، استقلال و آزادی را که به برکت انقلاب به ما داده شده بدانند و پشت سر رهبری انقلاب حرکت کنند. وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر این که خیلی ها برای انتخابات ریاست جمهوری به شما گرایش داشتند و با شما همراه بودند ولی شما انصراف دادید، چه پیامی برای آن ها دارید گفت: حامیان ما می دانند که ما باید از خیلی شیرینی های ظاهری به خاطر انقلاب بگذریم و نباید انقلاب رابرای خود بخواهیم. حداد عادل نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود اما هفته اوایل هفته جاری اعلام کرد که برای حمایت از اصولگرایی از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری انصراف می دهد.
منبع:مهر
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۵
کد خبر : 26819
بازدیدها: 179

پاسخی بگذارید »