دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اجناس بانه هم گران شد

danesheroz اردیبهشت ۵, ۱۳۹۲ ۰

وی افزود: همچنین به طور کاملا واضح در سال ۹۲ به چشم می‌خورد که اجناس پاساژهای بانه را اجناس ایرانی تشکیل می‌دهد و اکثریت این دسته از کالاها نیز از اربیل و آذربایجان شرقی وارد بانه می‌شود

فرمانده هنگ مرزی بانه گفت: هموطنان بدانند که اجناس بانه از داخل کشور ایران تامین می‌شود و از لحاظ قیمت فرق چندانی با سایر نقاط کشور ندارد.
سرهنگ طهماسب مرادی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در بین هموطنان ایرانی این طور مرسوم شده که منطقه بانه دارای جنس‌های ارزان و مورد قبول خانواده‌ های ایرانی است.
فرمانده هنگ مرزی بانه در ادامه اظهار داشت: مرزداران با انسدادد مرزها و تشدید اقدامات در راستای مبارزه با کالای قاچاق از ورود کالای خارجی غیر قانونی به شدت جلوگیری می‌کنند.
ین مقام مسئول مرزبانی گفت: در این راستا مرزداران این هنگ توانستند ضمینه بسیار مناسبی را برای تولید کنندگان داخلی به ویژه تولید کنندگان وسایل برقی به وجود آورند.
وی افزود: همچنین به طور کاملا واضح در سال ۹۲ به چشم می‌خورد که اجناس پاساژهای بانه را اجناس ایرانی  تشکیل می‌دهد و اکثریت این دسته از کالاها نیز از اربیل و آذربایجان شرقی وارد بانه می‌شود.
سرهنگ طهماسب مرادی در پایان خاطرنشان کرد: با این وجود هموطنان بدانند که دیگر اجناس بانه با قیمت‌های شهر خودشان چندان فرقی ندارد و مرزداران هموطنان را برای استفاده از آب و هوا و مناطق سرسبز به بانه دعوت می‌کنند.
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۸
کد خبر : 12775
بازدیدها: 155

پاسخی بگذارید »