سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اجرای نمایش ” رزم به بزم خون ” در کرج

danesheroz تیر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
اجرای نمایش ” رزم به بزم خون ” در کرج

دانش روز :اجرای نمایش ” رزم به بزم خون ” در کرج تئاتر رزم به بزم خون در سالن شهدای سپاه ناحیه امام حسین (ع) به روی صحنه رفت .

به گزارش اختصاصی  دانش روز ، رامین مولایی، طراح، نویسنده و کارگردان نمایش” رزم به بزم خون ” ، با اشاره به ویژگی منحصر به فرد این گروه هنری، گفت: این نمایش با هدف ایجاد گروه بانوان بسیجی در استان البرز شکل گرفته است که در این نمایش نقشهای ابوسفیان و پدر هنده را نیز بانوان عهده دار هستند که این امر، نمایش را منحصربه فرد کرده است.
وی با بیان اینکه این نمایش، کاری از گروه نمایش بانوان بسیجی منتظران عاشق ومثنوی است؛ افزود: این گروه متشکل از ۱۴ هنرجوی بسیجی است که مدت ۹ ماهی است به تمرین نمایش پرداخته اند و در این راستا نیز تا کنون با شرکت در جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان البرز افتخاراتی را آفریده اند.
untitled
این مسئول بیان کرد: نمایش رزم به بزم خون در نخستین جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان البرز، رتبه سوم را در جشنواره از آن خود کرد و در این راستا، عنوان بهترین موسیقی و همچنین رتبه سوم برای نمایشنامه و کارگردانی و رتبه دوم بازیگری زن را به خود اختصاص داد.
مولایی تاکید کرد: این اجرا همچنین به عنوان اجرای عمومی در سالن شهدای سپاه ناحیه امام حسین(ع) برگزار می شود که حضورعموم شهروندان و علاقه مندان در این سالن آزاد و رایگان است.
untitled2

گفتنی است؛ تئاتر رزم به بزم خون از ۱۴ تیر به تهیه کنندگی کانون بسیج جوانان سپاه ناحیه امام حسین (ع)کرج، در سالن شهدای سپاه ناحیه امام حسین (ع) واقع در خیابان شهید بهشتی، نرسیده به بازار ملاصدرا، کانون فرهنگی ورزشی جوانان بسیج سپاه در حال برگزاری است، که امروز نیز این نمایش برای علاقه مندان به اجرا در می آید.

 

 

 

جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۸
کد خبر : 36194
بازدیدها: 160

پاسخی بگذارید »