سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اجرای نخستین دوره طرح ریحانه النبی در مدارس قم

danesheroz1 آبان ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
اجرای نخستین دوره طرح ریحانه النبی در مدارس قم

دانش روز: معاون فرهنگی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه النبی از اجرای نخستین دوره طرح ریحانه النبی در مدارس ناحیه ۴ قم خبر داد

به گزارش دانش روز، حجت‌الاسلام محمد باقی با اشاره به طرح حجاب ریحانه النبی اظهار داشت: این طرح ویژه دانش‌آموزان پایه‌های سوم، چهارم و پنجم ابتدایی همراه تدریس کتاب مروارید بهشتی برگزار می‌شود.

وی از برگزاری طرح ریحانه النبی برای نخستین بار در قم خبر داد و افزود:‌ این طرح در ناحیه چهار آموزش و پرورش استان برگزار می‌شود و اکنون در حال ارسال کتاب مروارید بهشتی و عضوگیری هستیم.

معاون فرهنگی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه النبی خاطرنشان کرد: طرح حجاب ریحانه النبی (س) امسال برای نخستین بار در شهرهای تهران، اصفهان، ‌ساری، ‌مشهد، کاشان، قم، شاهین‌شهر و ارومیه برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: مربیان در این طرح با حضور در مدارس به چیستی و چرایی حجاب پاسخ می‌دهند و شبهات دانش‌آموزان را در این زمینه برطرف می‌کنند.

باقی طرح خوش‌حجابی را از برنامه‌های دیگر مرکز حجاب ریحانه النبی در زمینه تثبیت حجاب ذکر کرد و افزود: این طرح شامل گروه سنی هفت تا ۱۴ سال است و امسال در شهرهای قم، ساری،‌ شاهین‌شهر، مشهد، کاشان و ارومیه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات، برنامه‌های آموزشی، ورزشی و تفریحی از جمله برنامه‌هایی است که برای افراد خوش‌حجاب ذکر شده است.

معاون فرهنگی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه النبی یادآور شد: کسانی که طرح خوش‌حجابی را با موفقیت بگذرانند، پس از سن ۱۴ سالگی از آموزش‌های تخصصی‌تر بهره‌مند می‌شوند.

منبع:فارس

سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۴
کد خبر : 74698
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »