سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس پلیس راهور استان البرز خبر داد

اجرای موفق طرح زوج و فرد در کرج/ضرورت ادامه طرح زوج و فرد

danesheroz فروردین ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
اجرای موفق طرح زوج و فرد در کرج/ضرورت ادامه طرح زوج و فرد

رئیس پلیس راهور استان البرز گفت: اجرای طرح زوج و فرد در کلانشهر کرج بسیار موفقیت‌آمیز بود لذا ضرورت ادامه این طرح احساس می‌شود

حبیب کمالوند  اظهار داشت: اجرای این طرح توانست بخشی مهمی از مشکلات ترافیکی در این کلانشهر را در ایام پایانی سال کاهش دهد که رضایتمندی مردم را نیز به همراه داشت.

وی ادامه داد: با توجه به این که برای اجرای این طرح از نیروهای انسانی استفاده شد لذا برای ادامه طرح زوج و فرد استفاده از دوربین‌های هوشمند ضروری به شمار می‌رود.

این مسئول با تأکید بر این که افزایش جمعیت در کرج و همچنین افزایش تردد خودرو در خیابان‌های این کلانشهر می‌طلبد تا این طرح ادامه‌دار باشد تا بتوانیم معضل ترافیک را کاهش دهیم.

کمالوند گفت: براساس نظرسنجی از شهروندان مشخص شد که اکثر افراد از اجرای طرح مذکور رضایت کافی دارند.

وی اظهار داشت: با اجرای این طرح با همکاری بسیاری از دستگاه‌های اجرایی انجام شد موفق شدیم در کاهش ۵۷ درصدی فوت شدگان تصادف درون شهری موثر باشیم.

این مسئول در ادامه سخنان خود به آمار تصادفات در نوروز امسال اشاره و خاطرنشان کرد: براساس ارزیابی‌ها مشخص شد که آمار مسافران و سفرها در استان البرز در سال جاری ۱۶ درصد افزایش یافت.

وی گفت: طی ایام نوروز برای ۱۱۰ هزار نفر در استان اعمال قانون و ۶۰ دستگاه خودرو و هزار دستگاه موتورسیکلت که مرتکب خلاف شده بودند، توقیف شدند.

یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۱
کد خبر : 11024
بازدیدها: 415

پاسخی بگذارید »