سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اجرای طرح پیشگیری از ایدز در کودکان خیابانی

danesheroz1 آبان ۵, ۱۳۹۲ ۰
اجرای طرح پیشگیری از ایدز در کودکان خیابانی

دانش روز: رئیس سازمان بهزیستی از تجهیز بنیادهای پیشگیری از بیماریهای ژنتیکی و معلولیت ها خبر داد و گفت: دو مرکز پیشگیری از بیماریهای ژنتیکی در تبریز و خوزستان آماده بهره برداری است

به گزارش دانش روز،  همایون هاشمی افزود: بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده سال گذشته مراکز پیشگیری از بیماریهای ژنتیکی در استان‌های یزد، خراسان‌رضوی و فارس به بهره‌ برداری رسید و در سال جاری نیز قصد داریم این بنیادها را تجهیز کنیم.

وی تاکید کرد: همچنین دو مرکز نیز در استان آذربایجان شرقی و خوزستان آماده بهره برداری است که پس از تجهیز این مراکز افتتاح خواهند شد.

رئیس سازمان بهزیستی بیان کرد: در سال جاری قصد داریم در جهت تجهیز و تامین وسایل مورد نیاز این مراکز اقدامات مفیدی را انجام دهیم و فعلا توسعه آنها در دستور کار قرار ندارد.

هاشمی در مورد برنامه های پیشگیری از ایدز نیز در سازمان بهزیستی تاکید کرد: در سال جاری بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده باشگاههای مثبت که مخصوص ارائه خدمات به بیماران دارای HIV است، افزایش پیدا می کند.

به گفته وی، به منظور پیشگیری از ایدز طرحهای مختلفی اجرایی می شود که یکی از آنها پیشگیری از ایدز در کودکان خیابانی است که ارزیابیهای اولیه انجام شده و بزودی اجرایی می شود.

منبع:مهر

یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱
کد خبر : 69722
بازدیدها: 415

پاسخی بگذارید »