سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع از انحرافات جوانان می‌شود

danesheroz آذر ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

مام جمعه کرج و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع از انحرافات جوانان می‌شود. حجت‌الاسلام و المسلمین محسن کازورنی ظهر امروز در همایش ستادهای امر به معروف و نهی از منکر استان البرز که در سالن شهید فهمیده کرج برگزار [&hellip

مام جمعه کرج و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع از انحرافات جوانان می‌شود.

خبرگزاری فارس: اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع از انحرافات جوانان می‌شود

حجت‌الاسلام و المسلمین محسن کازورنی ظهر امروز در همایش ستادهای امر به معروف و نهی از منکر استان البرز که در سالن شهید فهمیده کرج برگزار شد افزود: امر به معروف و نهی از منکر یکی از پیام‌های مهم نهضت امام حسین (ع) می‌باشد که جاری کردن آن در جامعه امری ضروری و مهم به شمار می‌رود.

وی امر به معروف و نهی از منکر را نشانه‌ای از دینداری دانست و عنوان کرد: با توجه به هجمه‌های فرهنگی دشمنان اجرای این فریضه مهم در جامعه می‌تواند جوانان را از بسیاری انحرافات نجات دهد و آنان را به راه مستقیم و درست هدایت کند.

امام جمعه کرج با بیان این که جوانان امروز بیش از هر زمان دیگری به‌ آموزه‌های دینی نیازمند هستند خاطرنشان کرد: مسئولان دینی باید فعالیت‌های بیشتری را در زمینه ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه انجام دهند.

کازرونی گفت: با تشکیل ستادهای امر به معروف و نهی از منکر می‌توانیم بسیاری از شبهات را که در فضاهای مجازی وجود دارد مرتفع کرده و پاسخگوی سئوالات دینی نسل امروز باشیم.

یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۹
کد خبر : 602
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »