یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی:

اجرایی کردن سند تحول بنیادین از وظایف آموزش و پرورش

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
اجرایی کردن سند تحول بنیادین از وظایف آموزش و پرورش

دانش روز: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نظام آموزش و پرورش در آینده باید سند تحول بنیادین را کامل اجرا و به ایجاد زیرساخت‌های لازم در توسعه نظام تعلیم و تربیت و زمینه‌سازی مسایل آموزش و پرورش بپردازد

به گزارش دانش روز، عبدالوحید فیاضی در پاسخ به این سوال که اولویت‌های بخش آموزش و پرورش چه مسائلی است؟ اظهار کرد: نظام آموزش و پرورش نیازمند تحول است. این تحول در سند تحول بنیادین تعلیم و تربیت پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه از وظایف آموزش و پرورش اجرایی کردن کامل سند تحول بنیادین است، افزود: نظام آموزش و پرورش در آینده باید سند تحول بنیادین را کامل اجرا و به ایجاد زیرساخت‌های لازم در توسعه نظام تعلیم و تربیت و زمینه‌سازی مسایل آموزش و پرورش بپردازد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زیرساخت‌های لازم در دولت گذشته فراهم نشد و لازم است با برنامه‌ریزی مشخص در دولت آینده این زمینه‌سازی صورت گیرد تا سند تحول بنیادین به طور کامل اجرا شود.

فیاضی تصریح کرد: با توجه به کارنامه قابل قبول محمدعلی نجفی گزینه انتخابی وزیر آموزش و پرورش، و اینکه او خیلی فرد اصلاح طلبی نبوده به امید خدا خواهد توانست نقش خود را در دولت یازدهم به خوبی ایفا کند.

منبع:پانا

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴
کد خبر : 47613
بازدیدها: 438

پاسخی بگذارید »