جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل استاندارد استان البرز خبر داد

اجرایی شدن طرح‌ طاها در بازارهای استان البرز

danesheroz اسفند ۲۱, ۱۳۹۱ ۰
اجرایی شدن طرح‌ طاها در بازارهای استان البرز

مدیر‌کل استاندارد استان البرز از اجرایی شدن طرح طاها در سطح بازارهای استان خبر داد.رایی شدن طرح‌ طاها در بازارهای استان البرز

علی سعادتی ظهر امروز در جمع مدیران استاندارد اظهار کرد: این طرح با هدف کنترل بیشتر بازار در سطح استان نیز اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در راستای حفظ حقوق مردم و برای جلوگیری از ورود کالاهای بی‌کیفیت در سطح بازار استان این طرح در البرز اجرایی می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: در این راستا همچنین به منظور جلوگیری از ورود کالاهای بی‌کیفیت‌ در سطح استان تا‌کنون ۴۵۱ نمونه‌برداری انجام شده است.

سعادتی به اجرای طرح طاها در سطح بازارهای استان البرز اشاره کرد و گفت: در این طرح کنترل بازار در استان به طور جدی در حال اجراست و ضمن بازرسی از مراکز عرضه، نمونه کالاهای مشمول استاندارد خریداری و به آزمایشگاه‌های تأیید صلاحیت شده از سوی اداره کل استاندارد ارسال می‌شود که در صورت مغایرت با استانداردهای مربوطه با تولید کنندگان آنها برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

وی همچنین با اشاره به فعالیت نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در روزهای پایانی سال گفت: کنترل کیفیت کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه‌ها نیز در دستور کار کارشناسان این اداره کل قرار دارد.

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۴
کد خبر : 9476
بازدیدها: 156

پاسخی بگذارید »