شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اجازه رئیس جمهور به ورزشکاران برای واردات خودرو غیرقانونی

danesheroz1 تیر ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
اجازه رئیس جمهور به ورزشکاران برای واردات خودرو غیرقانونی

دانش روز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه هیچ کس نمی تواند خارج از چارچوب قانون، معافیت های گمرکی قائل شود اظهار داشت: اقدام رئیس جمهور در اعطای مجوز به ورزشکاران برای ورود خودرو لوکس به کشور به عنوان معافیت گمرکی غیر قانونی است

 به گزار ش دانش روز، جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اجازه وارادات خودروهای لوکس به برخی ورزشکاران توسط رئیس جمهور گفت: هیچ کس نمی تواند خارج از چارچوب قانون معافیت های گمرکی قائل شود.

وی با بیان اینکه اگرمی خواهند به ورزشکاران پاداش دهند ازمحل منابعی که در اختیار دارند استفاده کنند، گفت: این اقدام رئیس جمهور به عنوان معافیت گمرکی غیر قانونی است مگر اینکه از محل منابعی که وجود دارد آنرا پرداخت کند.

قادری همچنین درخصوص واگذاری زمین نمایشگاه بین المللی به سازمان صدا و سیما که رئیس جمهور دستور آن را صادر کرده است خاطر نشان کرد: در این خصوص اول باید بحث نمایشگاه تعیین و تکلیف شود یعنی تا زمانی که محلی به عنوان جایگزین برای نمایشگاه در نظر گرفته نشده است نمی شود آن را تعطیل کرد.

وی با اشاره به اینکه واگذاری به سازمانها باید با رعایت چارچوب قانون انجام بگیرد، گفت: باید دید این واگذاری آیا در چارچوب قانون انجام شده است یا خیر؟

منبع:مهر

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۱
کد خبر : 37902
بازدیدها: 251

پاسخی بگذارید »