شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اثر شصت پا مجوز رفتن به جبهه!

danesheroz1 مهر ۹, ۱۳۹۲ ۰
اثر شصت پا مجوز رفتن به جبهه!

دانش روز: یک روز همکلاسی هایش کیف او را به خانه آوردند و گفتند الله کرم به جبهه رفته، بعد ها فهمیدیم که با گرفتن اثر شصت پای خود برروی رضایت نامه به جای اثرانگشت پدر به عنوان رضایت نامه استفاده کرد وبه جبهه اعزام شد

 به گزارش دانش روز، خواهرشهید الله کرم کولیوند راجع به اعزام و نحوه ی شهادت برادرش گفت: یادم می آید الله کرم کلاس چهارم دبستان بود می خواست از پدرم رضایت نامه برای اعزام به جبهه بگیرد به پدرم گفت از طرف شورای مسجد می خواهند به ما دوچرخه بدهند این برگه را امضاء کن ومن یک لحظه متوجه رضایت نامه شدم پدرم می خواست امضاء کند، من گفتم بابا این برگه اعزام به جبهه می باشد و پدرم امضاء نکرد الله کرم از من کمی دلخور شد . از این موضوع مدتی گذشت که یک روز همکلاسی هایش کیف او را به خانه آوردند و گفتند الله کرم به جبهه رفته، بعد ها فهمیدیم  که با گرفتن اثر شصت پای خود برروی رضایت نامه به جای اثرانگشت پدر به عنوان رضایت نامه استفاده کرد وبه جبهه اعزام شد.
 وی در ادامه گفت: با وجودی که نوجوان بود بسیار شجاع و نترس بود و از ۱۱ یا ۱۲ سالگی تا ۱۸ سالگی در جبهه های حق علیه باطل حضور داشت چون الله کرم اسم خدا بود در جبهه اورا مجید صدا می زدند.
خواهرشهید الله کرم افزود: یادم می آید در سال ۶۵ با اینکه یکسال از ازدواجش می گذشت . شش ماه در قسمت مبارزه با مواد مخدر و منکرات درکرج به او مآموریت داده بودند. اما دوام نیاوردبه هر طریقی بود در۱۳ دی مجددآ به جبهه رفت اما در ۱۶ دی برگشت تعجب کردیم . متوجه شدیم که فرمانده اش شهید عاملی به او گفته بود مآموریتش در منطقه به اتمام رسیده و باید برگردد. اما الله کرم اصرار داشت در خط مقدم بماند شهید عاملی به ایشان تآکید کرد که  باید رضایت نامه اعزام به جبهه داشته باشد یا برگه مآموریت.
  کولیوند در رابطه با نحوه شهادت برادرش گفت: برادرم رضایت نامه را تهیه کرد و وصیت نامه اش را آماده کرد و مجددآ به جبهه اعزام شد که در تاریخ ۱۹ دی ماه به شهادت رسید ۴۰ روز از این موضوع بی خبر بودیم .اکثر نیروهای لشگر ۱۰ برگشتند اما از برادرم خبری نشد تا اینکه دوستان و همرزمایش در ابتدا گفتند الله کرم زخمی شده و سپس اطلاع دادند که شهید شده است.
منبع: فردیسان
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۸
کد خبر : 63632
بازدیدها: 371

پاسخی بگذارید »