جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اتوبوس مدرسه‌ ای که خانه شد! + عکس

danesheroz1 شهریور ۶, ۱۳۹۲ ۰
اتوبوس مدرسه‌ ای که خانه شد! + عکس

دانش روز: خانه یکی از اجزای اصلی زندگی است که باید همیشه مهیا باشد تا انسان سرپناهی برای گذران زندگی داشته باشد. خانه های مختلفی در دنیا هستند و از ویلاهای بزرگ تا خانه های کوک و زیرپله بسیار دیده میشوند

به گزارش دانش روز،  خانه ها را از آجر و سنگ و سیمان می سازند تا قدرت بالایی داشته و توانایی ایستادگی در مقابل بلایای طبیعی مانند زلزله را داشته باشد. تا به حال خانه های زیاد و جالبی نیز ساخته شده است که در نوع خود بسیار عجیب هستند.

“هنک بوتیتا” هنرمندی است که به تازگی دست به کار جالبی زده و از یک اتوبوس مدرسه خانه جالبی برای خود ساخته است. این خانه که قابلیت حمل و نقل و استقرار در هر منطقه ای را دارد به تمامی امکانات مجهز شده است.

مساحت این اتوبوس ۱۸ متر مربع است و شما می توانید درون آن یک آشپزخانه کوچک، اتاق پذیرایی، اتاق خواب و دستشویی و حمام را پیدا کنید. او همچنین از تکنولوژی های خوب مانند اینترنت بیسیم و تلویزیون های ال ای دی درون این خانه استفاده کرده است.

به گفته “هنک” ۱۵ هفته زمان برای تکمیل این اتوبوس صرف شده است. او ۳۰۰۰ هزار دلار برای خرید اتوبوس و بیش از ۶۰۰۰ هزار دلار نیز برای خریداری وسایل این خانه هزینه کرده است اما حالا با ۹ هزار دلار خانه دار شده است . این درحالی ای است که با این پول تنها می توان یک خودرو خاچ بک ارزان قیمت خریداری کرد.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۹
کد خبر : 55090
بازدیدها: 348

پاسخی بگذارید »