جمعه ۰۱ بهمن ۱۳۹۵

تبلیغات

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش

اتمام مهلت ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان/۲۰ هزار نفر اینترنتی ثبت نام کردند

danesheroz اسفند ۲۰, ۱۳۹۱ ۰
اتمام مهلت ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان/۲۰ هزار نفر اینترنتی ثبت نام کردند

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مهلت ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان امروز ۲۰ اسفندماه به پایان می‌رسد

فرشید سیاری با بیان اینکه مهلت ثبت نام اینترنتی فرهنگیان به منظور اسکان نوروزی آنها در استان های کشور امروز به پایان می رسد، گفت: این مهلت تمدید نمی‌شود و مابقی فرهنگیانی که قصد استفاده از طرح اسکان نوروزی را دارند می توانند از ۲۸ اسفندماه با مراجعه حضوری ثبت نام کرده و از امکانات ارائه شده بهره‌مند شوند.

 

وی افزود: ۳۰ درصد ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان به صورت اینترنتی انجام شده و تا کنون حدود ۲۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند.

 

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پذیرش فرهنگیان از ۲۸ اسفندماه آغاز و تا ۱۲ فروردین ماه، ادامه دارد: تصریح کرد: برای اسکان نوروزی فرهنگیان امسال ۱۰ درصد افزایش ظرفیت داشته ایم و با توجه به افزایش هزینه های سفر، پیش بینی می شود اسکان نوروزی امسال با استقبال بیشتری از سوی فرهنگیان مواجه شود.

 

سیاری افزود: نوروز ۹۱ حدود ۹۵ هزار کلاس درس پذیرای فرهنگیان در سراسر کشور بوده است و ۲۰ هزار نفر عوامل ستادی و اجرایی نیز در این طرح مشغول خدمت و فعالیت بوده اند.

 

وی خاطرنشان کرد: کلاس ها برای اسکان فرهنگیان به ۴ دسته ویژه، سطح الف، ب و ج تقسیم می شوند که کلاس‌ های ویژه دارای تختخواب، تلویزیون و یخچال هستند و عموما شامل مراکز تربیت معلم و اردوگاه ها می‌شوند.

یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۷:۰۹
کد خبر : 9343
بازدیدها: 260

پاسخی بگذارید »