یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با اولویت دادن ساخت با مدارس دخترانه:

اتمام ساخت ۵۵۰ سالن ورزشی در مدارس

danesheroz1 مرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
اتمام ساخت ۵۵۰ سالن ورزشی در مدارس

دانش روز: معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با اعلام اینکه محوریت ساخت سالن های ورزشی در مدارس دخترانه است، اظهار کرد: در دولت دهم کار ساخت ۱۴۰۰ سالن ورزشی آغاز شد که از این تعداد ۵۵۰ سالن ورزشی تا پایان سال ۹۱ در مدارس ساخته شد

به گزارش دانش روز، مرتضی رئیسی با اشاره به ساخت فضاهای ورزشی در آموزش و پرورش، اظهار کرد: از ابتدای دولت دهم کار ساخت ۱۴۰۰ سالن ورزشی در مدارس آغاز شد و از این تعداد، ۵۵۰ باب سالن تا پایان سال ۹۱ ساخته شد.

 وی افزود: از تعداد ۱۴۰۰ سالن ورزشی که کار ساخت آنها آغاز شده است، تعداد ۸۵۰ سالن به صورت نیمه کاره بوده و در صورت تخصیص اعتبارات مربوطه این سالن های ورزشی به اتمام خواهد رسید.

 رئیسی با بیان اینکه محوریت ساخت سالن های ورزشی در مدارس دخترانه است، خاطرنشان کرد: ساخت سالن های ورزشی دانش آموزی عمدتا در مدارس فاقد سالن انجام می شود.

 رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در صورتی که بودجه عمرانی آموزش و پرورش به همراه افزایش این اعتبارات تخصیص یابد، تمام پروژه های نیمه تمام تا پایان سال ملی ۱۳۹۲ تحویل آموزش و پرورش خواهد شد.

وی در پایان گفت: کل اعتبارات مصوب عمرانی آموزش و پرورش در سال ۹۲ یک هزار و۳۷۳  میلیارد تومان است که این رقم نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد رشد داشته است.

 

 

منبع:پانا

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
کد خبر : 43867
بازدیدها: 396

پاسخی بگذارید »