پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اتفاق تلخ برای گزارشگر سرشناس تلویزیون/عکس

danesheroz1 دی ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
اتفاق تلخ برای گزارشگر سرشناس تلویزیون/عکس

دانش روز: میانه های بازی پرسپولیس با نفت بود که دوربین تلویزیونی، روی اسکوربورد استادیوم زوم کرد تا خبر از یک اتفاق تلخ دهد

 به گزارش دانش روز، بازی بدون گل پرسپولیس و نفت تهران، یک حاشیه ویژه و تلخ داشت. حاشیه ای که نه در داخل زمین، بلکه در بیرون آن رخ داد.

عصر امروز(جمعه) وقتی حدود یک ساعت از بازی پرسپولیس و نفت تهران می گذشت، به یکباره دوربین تلویزیونی، نمای بسته ای از اسکوربورد استادیوم آزادی را نمایش داد. اسکوربوردی که پیام تسلیت مدیریت و کارکنان استادیوم آزادی به «جواد خیابانی» را نشان می داد.

ساعتی پیش از برگزاری مسابقه پرسپولیس با نفت تهران، جواد خیابانی که گزارشگر این بازی بود، در سوگ مادرش عزادار شد. اما او خود را به استادیوم آزادی رسانده بود و وقتی دوربین، روی اسکوربورد ورزشگاه، این پیام تسلیت را نمایش می داد،خیابانی با صدایی بغض آلود گفت:«قرار نبود این موضوع اعلام شود. مادر من دقایقی پیش از بازی درگذشت . اما من وظیفه خودم می دانستم که بیایم و این مسابقه را گزارش کنم.»

این البته اولین بار نیست که مجریان و گزارشگران ورزشی تلویزیون در حالی که که سوگوارند، خود را به اجرای برنامه می رسانند. اردیبهشت ماه سال ۸۹ هم «مرتضی اسماعیلی» مجری برنامه زنده «ورزش از نگاه ۵»، با وجود آن که مادرش را ساعتی پیش از آغاز برنامه از دست داده بود، روبه روی دوربین های تلویزیونی قرار گرفت و برنامه اش را اجرا کرد. اتفاقی که واکنش مهمان برنامه را هم به دنبال داشت. 

«علی سعیدلو» که آن روزها رئیس سازمان تربیت بدنی بود و مهمان این برنامه، با انتشار نامه ای به رئیس سازمان صداوسیما، از رفتار اسماعیلی تقدیر کرده بود.

خبرگزاری دانش روز این مصیبت بزرگ را به جواد خیابانی و خانواده محترمش تسلیت گفته و برای بازماندگان، از درگاه خداوند متعال، آرزوی صبر می کند.

 

منبع: مهر

 

جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۱
کد خبر : 84845
بازدیدها: 396

پاسخی بگذارید »