جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اتفاقات جدیدی در بین کاندیداهای اصولگرا در شرف وقوع است

danesheroz2 خرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فکر می‌کنم اتفاقات جدیدی در بین کاندیداهای اصولگرا در شرف وقوع است و اگر یک نفر انصراف دهد اوضاع تغییرات زیادی پیدا می‌کند.

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، محمد علی اسفنانی  در پیش بینی خود از شرایط انتخابات ریاست جمهوری گفت: با کنار رفتن آقای عارف و اتفاقات جدیدی که افتاد، اوضاع کمی پیچیده‌تر شد و فکر می‌کنم اتفاقات جدیدی در بین کاندیداهای اصولگرا در شرف وقوع است. اگر یک نفر از اصولگراها به نفع سایرین انصراف دهد اوضاع تغییرات زیادی پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد:‌ در حال حاضر پیش‌بینی من این است که آقای روحانی همراه با یکی از اصولگراها به دور دوم می‌روند مگر این که اتفاق جدیدی بیفتد.

نماینده مردم فریدن و فریدون شهر در مجلس با ارزیابی مثبت از حضور مردم پای صندوق‌های رای خاطر نشان کرد: پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که شاهد حضور گسترده مردم خواهیم بود و ضرورت این حضور نیز انکارناپذیر است.

اسفنانی همچنین بیان کرد: حضور هر ایرانی علاوه بر این که مهر تایید و پشتوانه‌ی قوی برای جمهوری اسلامی است، قبول این موضوع است که مردم می‌توانند سرنوشت خود را به دست خود تعیین کنند. دشمنان نیز به شدت چشم‌ به این انتخابات دوخته‌اند و هر رای می‌تواند نقطه‌ای از امید آنها را ناامید کرده و نقشه‌هایشان را نقش بر آب کند.

منبع: ایسنا

سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۰
کد خبر : 25440
بازدیدها: 181

پاسخی بگذارید »