جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اتصال مترو کرج به هشتگرد

danesheroz2 خرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
اتصال مترو کرج به هشتگرد

دانش روز: وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ۴۷ هزار واحد مسکن مهر هشتگرد تا پایان فصل پاییز خبرداد و گفت: مترو کرج – هشتگرد به زودی افتتاح می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی دانش روز، علی نیکزاد امروز – سه‌شنبه – در مراسم افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن مهر هشتگرد که با حضور رییس‌جمهور برگزار شده بود، گفت: در شهر جدید هشتگرد که ۴۳۲۰ هزار هکتار وسعت دارد ۴۷ هزار واحد مسکونی مهر با استفاده از انواع روش‌های سنتی و نوین در حال ساخت است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی شده ماهانه ۵۰۰۰ واحد مسکونی در این شهر افتتاح شود، افزود: طبق برنامه‌ریزی تا آخر آذرماه ۴۷ هزار واحد مسکن مهر این شهر افتتاح می‌شوند.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در کنار ساخت مسکن مهر در این منطقه، مدرسه، مسجد، مجتمع‌های تجاری و فضای سبز نیز در حال ساخت است، گفت: با توجه به تاکید رییس‌جمهور در ارتباط با گسترش خط مترو در این منطقه، جهت تسهیل رفت و آمد و حمایتی که استانداری انجام داد در حال حاضر مقدار قابل توجهی از مسیر متروی کرج به سمت هشتگرد ریل‌گذاری شده تا متروی کرج به هشتگرد متصل شود.

به گفته نیکزاد، رییس‌جمهور دو ماه قبل از عید، بودجه قابل توجهی برای گسترش متروی هشتگرد و پردیس اختصاص داده است و امسال نیز ردیف بودجه‌ای برای این موضوع اختصاص داده شده که در آینده‌ای نه چندان دور شاهد افتتاح این خط خواهیم بود.

منبع: ایسنا

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰
کد خبر : 28788
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »