پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ابلاغ مصوبه تعطیلی روزهای پنجشنبه در البرز به دستگاه های اجرایی

danesheroz1 شهریور ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
ابلاغ مصوبه تعطیلی روزهای پنجشنبه در البرز به دستگاه های اجرایی

دانش روز: استاندار البرز مصوبات سومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز در خصوص تعطیلی روزهای پنجشنبه در این استان را ابلاغ کرد

به گزارش دانش روز، دکتر اصغر عربیان مصوبات سومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز را در خصوص لایحه پیشنهادی کمیته کاهش آلودگی هوای این استان را به دستگاه های اجرایی استان البرز ابلاغ کرد.

بر این اساس، در پی بررسی های کارشناسی به عمل آمده و به منظور حفظ و تامین سلامت شهروندان و همچنین لزوم کنترل و کاهش عوامل تشدید کننده آلودگی هوا و اثرات زیانبار ناشی از آن مصوبات این جلسه در چهار بند به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز رسید.
نماینده عالی دولت در استان البرز در رابطه با مصوبات این جلسه خاطر نشان کرد: بر این اساس، ساعت کاری دستگاه های مشمول روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۱۰ الی ۱۶ تعیین شد. در این راستا دستگاه های اجرایی موظف هستند نسبت به رعایت ساعت کاری ۴۴ ساعت در پنج روز هفته بر اساس موازین قانونی و دستور العمل مربوطه اقدام کنند.
وی افزود: ساعت کاری مراکز بهداشتی، درمانی، بیمارستانها، فوریت های پزشکی و امدادی، آتش نشانی، مراکز نظامی و انتظامی، واحدهای عملیاتی دستگاه های خدمات رسان طبق روال گذشته خواهد بود.
این مسئول یادآور شد: بانک های عامل نیز ضمن هماهنگی با ستاد مرکزی بر اساس تصمیمات آتی شورای بانک های استان و با رعایت فعال بودن حداقل ۵۰ درصد از شعب در روزهای پنجشنبه مشمول این دستورالعمل خواهند بود.
به گفته استاندار البرز شهرداری کرج و سایر شهرداری های استان البرز نیز با توجه به شرح وظایف خاص و رعایت الزامات مربوطه با تصویب شورای اسلامی شهر و موافقت رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان می توانند مشمول اجرای این مصوبه قرار گیرند.
گفتنی است بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز این طرح از تاریخ ۹۲/۷/۱ لغایت ۹۲/۱۲/۲۹ در استان البرز اجرا می شود.

یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۲
کد خبر : 61780
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »