دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی ۹۳-۹۲

danesheroz1 آبان ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی ۹۳-۹۲

دانش روز: رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در سی امین یادواره بزرگداشت مقام معلم خبر داد.

به گزارش دانش روز، اسدا… اسدی گرمارودی با اشاره به  تغییرات  عمده ایجاد شده  در شیوه نامه انتخاب  معلمان نمونه  در سال تحصیلی  ۹۳-۹۲ گفت: تغییر در کیفیت امتیاز دهی به برخی سنجه ها، ایجاد سنجه های جدید از جمله؛ امتیاز دهی  به مدارک تمامی  دوره های تحصیلی، اصلاح حداقل امتیاز تعیین شده  برای احراز عنوان  معلم نمونه  به تناسب  افزایش امتیاز کلی  نمون برگ الف و …. از جمله تغییرات  عمده ای است که در این شیوه نامه اعمال شده است.

 

وی با اشاره به فصول مختلف  این شیوه نامه افزود: فصل اول  این شیوه نامه  شامل؛ کلیات، اهداف و مشمولان می شود و در ادامه  فصل دوم به سازمان و تشکیلات، فصل سوم به مراحل انتخاب معلمان  نمونه، فصل چهارم به ارزیابی و فصل پنجم به تعامل با ستاد مرکزی پرداخته است.

 

رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش تصریح کرد: در این شیوه نامه  سهمیه معلماننمونه در هر شهرستان، استان و کشور براساس برنامه پنجم  توسعه مشخص شده است که در این  میان خراسان رضوی با  ۶۲ سهمیه  استانی بیشترین و سمنان با  ۶ سهمیه کمترین تعداد را به خود اختصاص داده اند .

 

براساس گفته گرمارودی، تعداد  سهمیه  برتر استانی  در تجلیل کشوری  ۴۳ نفر می باشد.

 

شایان ذکر است؛ متن کامل شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی  ۹۳-۹۲   در همین سایت لینک می باشد . 

چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۲
کد خبر : 73471
بازدیدها: 638

پاسخی بگذارید »