جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آیین تودیع و معارفه استاندار سابق و جدید البرز برگزار شد

danesheroz1 مهر ۳, ۱۳۹۲ ۰
آیین تودیع و معارفه استاندار سابق و جدید البرز برگزار شد

دانش روز: طی مراسمی آیین تودیع و معارفه استاندار سابق و جدید البرز در کرج برگزار و از زحمات استاندار سابق تقدیر شد

 به گزارش دانش روز،  در این مراسم که با حضور کلیه مدیران دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی استان، فرماندهان امنیتی و انتظامی، اعضای شورای تأمین، ائمه جمعه وجماعات، کارمندان رده های اجرایی استان و جمعی از خانواده معظم شهدای کرج در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار شد ضمن تودیع علی اصغرعربیان استاندار سابق ، سید طاهر طاهری به عنوان استاندار جدید معارفه واز تلاشها و خدمات استاندار سابق تجلیل شد.

وزیر کشور در این مراسم با بیان اینکه این آمدن ها و رفتن ها تنها برای خدمت نمودن و تغییر ایجاد شدن است گفت: در این تغییرات نو و کامل شدن پدید می آید و میتواند ثمرات خوبی را برای مردم استانها به ارمغان بیاورد.

عبدالرضا رحمانی فضلی افزود: در دولت جدید بنا بر انتخاب مدیران معتدل و با تجربه گذاشته است و مدیرانی که به معنی کامل کلمه یک نیروی ارزشی برای نظام باشند و استاندارانی که تعیین میشوند باید بدانند فرصتی برای خدمتگزاری خالص برای کسب رضای خداوند و مردم پیدا کرده اند.
وی راه خدمتگزاری این استانداران را در مسیر دولت ذکر کرد وگفت : مدیر مسیر دولت اعتدال باید بداند در حوزه اجرایی و حکومتی دو مسئله عقلانیت و قانون حاکم است که رفتار وی در حوزه عملکرد اجرایی خود بر مبنی این دو موضوع خواهد بود.

وزیر کشور در ادامه گفت: ملت ایران شایسته بهترینها هستند و میتوانند با استعدادهایی که در منابع و نیروهای انسانی قرار دارد به جایگاه خوبی دست یابند و من به ملت مژده میدهم در حوزه های اقتصادی با محوریت توسعه تولید وصنعت و روابط بین الملل تغییرات خوبی صورت خواهد گرفت.

رحمانی فضلی افزود: در دنیای مجازی امروز اعتدال به جای خشونت افراطی و کلمات معتدل و نرم در مقابل تحکم جواب خواهد داد و با این روش است که میتوانیم در حوزه های سیاست، فرهنگ، و مسائل اجتماعی مشکلات زیادی را پشت سربگذاریم.

در پایان این مراسم لوح تقدیر به پاس خدمات ارزنده از سوی امام جمعه و جمعی از مسئولین تقدیم استاندار سابق شد.
40  42 43 44 45 46 47 48 49 51 53 54
منبع:تیتر یک
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۷
کد خبر : 62473
بازدیدها: 308

پاسخی بگذارید »