سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آینده متعلق به مردم ایران است

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
آینده متعلق به مردم ایران است

دانش روز: رئیس جمهور با تاکید بر اینکه آینده متعلق به مردم ایران است گفت: می‌توان کارهای بزرگی خارج از تصور آدم‌های کوچک انجام داد. هر کسی بخواهد توانایی های ملت را محدود کند و سقف پرواز را کوتاه نماید تا استعدادها فرصت پرواز پیدا نکنند به ملت و خود جفا کرده است.

به گزارش دانش روز،  محمود احمدی نژاد عصر امروز در مراسم رونمایی از طر ح جامع اطلاعات مالیاتی و معرفی دستاوردهای نوین وزارت اقتصاد گفت: باور من این است که ظرفیت های ملت ایران بی پایان است و ملت این شایستگی را دارد که در بالاترین نقطه بنشیند و پرچمدار باشد.

وی افزود: می توان با این ملت کارهای بزرگی خارج از تصور آدمهای کوچک انجام داد. باید عظمت ملت را باور کنیم و افق ها را بر همان اساس تنظیم نماییم. کسی حق ندارد معیار اندازه گیری ملت و مبنای تنظیم برنامه های تحولی را توان محدود خود و ضعف های خود قرار دهد.

رئیس جمهور افزود: هر کسی بخواهد توانایی های ملت را محدود کند و سقف پرواز را کوتاه نماید تا استعدادها فرصت پرواز پیدا نکنند به ملت و خود جفا کرده است.

وی تاکید کرد: در سخت ترین شرایط می توان کارهای بزرگ کرد و هر کسی می خواهد وارد عرصه های مدیریتی شود باید به توانمندی های مردم باور داشته باشد. باور من به توانمندی های مردم ایران امروز دهها برابر روز اول است.

احمدی نژاد تصریح کرد: اگر کسی برای جیب خود کار کند ارزش حرص خوردن ندارد. ما تازه اول راه هستیم و باید پافشاری کنیم که اندیشه ها به فرهنگ عمومی تبدیل شود و هر کسی نتواند سرعت آن را کم کند.

رئیس جمهور بیان داشت: شاید منسنجم ترین مدیریتی سازمان یافته طول تاریخ شکل گرفت و من در گذشته شاهد بودم برای یک موضوع کوچک و توافق دو وزارتخانه ۱۵ سال طول کشید. آینده متعلق به مردم ایران است.

منبع:مهر

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۳
کد خبر : 41750
بازدیدها: 296

پاسخی بگذارید »