جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آینده امیدوارکننده ورزش دانش‌آموزی

danesheroz2 خرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰

دبیر کل کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تاسیس و تجهیز سالن‌های ورزشی گامی موثر در جریان رشد ورزش دانش‌آموزی است، گفت: استخدام ۱۵هزار معلم ورزش حرکتی موثر در پیشبرد ورزش دانش‌آموزی کشور محسوب می‌شود

به گزارش گروه ورزشی دانش روز، بهرام افشارزاده در پاسخ به این سوال که همکاری وزارت آموزش و پرورش با فدراسیون‌های ورزشی را در چه سطحی می‌بینید؟ اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش کاری اساسی و بنیادی را با جذب ۱۵هزار معلم ورزش شروع کرده است.

وی افزود: تاسیس و تجهیز سالن‌های ورزشی با توجه به نیاز دانش‌آموزان به معلمان متخصص، آموزش هدفمند، تاسیسات ورزشی پیشرفته و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متناسب با استاندارهای ورزشی گامی موثر در جهت موفقیت هرچه بیشتر تیم‌های اعزامی در بازی‌های المپیک است.

افشارزاده با بیان اینکه در ژاپن در کنار هر مدرسه یک سالن ورزشی و در کنار هر سالن ورزشی یک مدرسه است، خاطرنشان کرد: اگر کاری کنیم تمام مدارس و آموزشگاه‌های ما به سالن ورزشی استاندارد مجهز شوند، به پیشرفت ورزشکاران در صحنه‌های بین‌المللی کمک شایانی کرده‌ایم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک با بیان اینکه در سال گذشته تیم دانش‌آموزی را به مسابقات آسیایی ساخای روسیه اعزام کردیم، تصریح کرد: آمادگی کامل در جهت اعزام ورزشکاران دانش آموز توانمند به مسابقات بین‌المللی را داریم.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آینده ورزش دانش‌آموزی کشور را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ گفت: آینده ورزش دانش‌آموزی با توجه ویژه‌ وزارت آموزش و پرورش به این امر امیدوار کننده است و انتظار می‌رود دانش‌آموزان در سطوح آسیایی و بین‌المللی افتخار آفرین باشند.

منبع: پانا

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶
کد خبر : 19437
بازدیدها: 201

پاسخی بگذارید »