چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آیت الله جنتی: سلامت رای مردم را تضمین می کنیم

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه سلامت رای مردم را تضمین می کنیم، گفت: رای مردم دشمن را می شکند و این یک انگشت مردم که با آن رای می دهند و اثر آن را برای رای دادن در برگه ها ثبت می کنند در چشم آمریکا و اسرائیل فرو می رود

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، آیت الله احمد جنتی بعد از انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم قدر نعمت آزادی که خدا به آنها داده است را بدانند و بدانند که به برکت انقلاب، امام (ره) و رهبری منتی خدا بر سرشان گذاشته که می توانند آزادانه رای دهند و در تمام انتخابات ها شرکت کنند. مردم وظیفه خودشان بدانند و در اولین فرصت رای خود را به صندوق ها بیندازند.

IMG09001507

دبیر شورای نگهبان گفت: رای مردم دشمن را می شکند و این یک انگشت مردم که با آن رای می دهند و اثر آن را برای رای دادن در برگه ها ثبت می کنند در چشم آمریکا و اسرائیل فرو می رود.

وی افزود: آنها آرزو می کنند که مردم کمتر رای دهند تا جمهوری اسلامی سقوط کند و از این یاوه گویی ها می گویند.

آیت الله جنتی خاطر نشان کرد: هر کدام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که رای آوردند بدانند که از سوی مردم مامور هستند، باید صادقانه خدمت کنند و باندبازی و سیاسی بازی هم نداشته باشند.

دبیر شورای نگهبان افزود: مشکلات زیادی را داریم و باید به فکر حل آنها باشیم. مردم و نامزدها اجر کارشان را از خدا بخواهند.

وی تصریح کرد: کار ناظران شورای نگهبان مشخص است، باید نظارت دقیق داشته باشند تا آرای مردم سالم به صندوق ها ریخته شده و سالم بیرون بیاید.

دبیر شورای نگهبان در ادامه افزود: ناظران باید تا لحظه شمارش آرا حضور داشته باشند چرا که اعتماد مردم بیشتر جذب می شود و با کمال رشادت اعلام کنند که انتخابات سالم برگزار شد.

آیت الله جنتی در پایان افزود: سلامت رای مردم را تضمین می کنیم.

منبع: مهر

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۷
کد خبر : 26436
بازدیدها: 182

پاسخی بگذارید »