شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آیت‌الله صدیقی : رسانه ملی امتحان خود را خوب پس داد

danesheroz2 تیر ۷, ۱۳۹۲ ۰
آیت‌الله صدیقی : رسانه ملی امتحان خود را خوب پس داد

دانش روز:امام جمعه موقت تهران‌ با اشاره به اینکه مهم‌ترین اثر انتخابات تودهنی به فتنه‌گران ۸۸ بود، گفت: رسانه ملی امتحان خود را در این انتخابات خوب پس داد

به گزارش دانش روز، آیت‌الله کاظم صدیقی در خطبه‌‌های امروز نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه تقوی بهشت را نزدیک می‌کند، گفت: خوشا به حال افرادی که مواظب خود هستند، زیرا تقوی باعث می‌شود بهشت برای انسان متقی حاصل شود.

وی افزود: وقتی مرگ می‌رسد، خداوند پرده را کنار می‌زند، لذا باید مواظب زبان و چشم خود باشیم و حرام را در زندگی‌مان نیاوریم؛ حرامخوری همه توفیقات را از انسان سلب می‌کند.

آیت‌الله صدیقی با اشاره به مناسبت‌های این هفته گفت: انتخابات یکی از نعمت‌های الهی برای ما بوده است و دشمن با روش‌های پیچیده و تجربه ممتد خود و با موفقیت نسبی که در سال ۸۸ بدست آورده بود و یک فرصت بزرگ را به چالش و تهدید تبدیل کرده بود، فکر می‌کرد می‌تواند مردم را از حضور در پای صندوق‌ها منصرف کند یا حضور مردم را کمرنگ کند.

امام جمعه موقت تهران‌ تصریح کرد: اما این خداست که دل‌ها را در قبضه اراده‌‌اش دارد، خدا مردم ایران و عزت و اقتدار شما را دوست می دارد و نخواست که شما دشمن شاد شوید؛ دشمن همه نقشه‌های خود را آماده کرد تا صفوف و اجتماع و وحدت شما فراهم نشود‌ اما این خدای یگانه است که پیروزی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

وی گفت: اولا اراده خدا در این پیروزی موثر بود و شما لیاقت و استحقاق چنین امر خیری را داشتید و سپس مجرای فیض سخنان نورانی و با اخلاص نایب امام زمان (عج) سکاندار کشتی انقلاب و یادگار گذشتگان و خلف صالح امام و شهدا، رهبر عظیم الشان مان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بود که با تزریق بصیرت و سخنان بسیار بیدارگر در هر فرصت مناسبی خدا دل‌ها را با رهبری ایشان آماده کرد.

آیت‌الله صدیقی اظهار داشت: باید از مجاری دیگری هم که زیر پرچم ولایت زحمات سنگینی را به عهده گرفتند، تا چنین حماسه سیاسی خلق شود؛ رسانه ملی، تریبون‌های نماز جمعه، خطبای بزرگوار، نجوم آسمان تبلیغ، وزارت کشور، وزارت اطلاعات و شورای نگهبان که این اطمینان و فضا را برای مردم فراهم کرده و زحمات بسیاری را متحمل شدند، تقدیر و تشکر کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۶
کد خبر : 32904
بازدیدها: 186

پاسخی بگذارید »