دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آندرانیک ۲۰ روز دیگر به میادین بازمیگردد

danesheroz7 تیر ۱, ۱۳۹۲ ۰
آندرانیک ۲۰ روز دیگر به میادین بازمیگردد

دانش روز :رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی بر بالین آندرانیک تیموریان هافبک مصدوم تیم ملی فوتبال کشورمان حضور یافت و از روند درمان او ابراز رضایت کرد

به گزارش دانش روز و به نقل از سایت خبری فدراسیون پزشکی ورزشی، پس از آنکه تیموریان در جریان دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ناحیه دست دچار شکستگی شد روز پنج شنبه توسط دکتر محمد رازی نایب رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در محل بیمارستان آتیه تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

در این رابطه دکتر لطفعلی پورکاظمی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی نیز عصر روز جمعه با حضور در بیمارستان آتیه در جریان روند درمان تیموریان قرار گرفت. در جریان این ملاقات دکتر پورکاظمی تصریح کرد: تیموریان، ملی پوش ارزشمند فوتبال کشورمان که در صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی برزیل به عنوان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان بود یکی از استخوانهای ساعدش توسط دکتر رازی تحت عمل جراحی قرار گرفت و خوشبختانه این عمل با موفقیت کامل انجام شد.

دکتر پورکاظمی با بیان اینکه مقاومت و شجاعت تیموریان در بازی های ملی به ویژه دیدار با کره جنوبی ستودنی بود، خاطر نشان کرد: تیموریان پس از ۲۰ روز خواهد توانست به مسابقات برگردد و همانند گذشته افتخارآفرینی خود را ادامه دهد.

منبع:فارس

شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۱
کد خبر : 30586
بازدیدها: 198

پاسخی بگذارید »