یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آموزش و پرورش وفادارترین دستگاه به آرمان‌ انقلاب

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
آموزش و پرورش وفادارترین دستگاه به آرمان‌ انقلاب

دانش روز: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: آموزش و پرورش یکی از وفادارترین دستگاه های اجرایی به تحقق آرمان های اسلام و انقلاب است.

به گزارش دانش روز، سیدعلی یزدی‌خواه در خصوص ارزیابی خود از غرفه آموزش در بیست و یکمین نمایشگاه امسال نسبت به سال های گذشته، اظهار کرد: آموزش و پرورش به عنوان موثرترین دستگاه فرهنگی و اثرگذارترین آن ها در روند رشد، تعالی و تربیت فرزندان همیشه جایگاه ویژه ای در اجرای برنامه های قرآنی و معرفتی داشته است.در مقام مقایسه نحوه اجرای نمایشگاه امسال و سال قبل، باید اعتراف کنم که انسجام حوزه آموزش و پرورش در نمایشگاه امسال خیلی بهتر و بیشتر از سال قبل است. معتقدم تعامل مسئولین بخش های مختلف، استفاده از ظرفیت های منطقه ای، تعامل مسئولین برگزاری نمایشگاه و استقبال خوب و گسترده خانواده ها، دانش آموزان و نونهالان در رده های مختلف سنی باعث شده است تا بخش آموزش جزو غرفه های پر ازدحام نمایشگاه باشد.

وی در پاسخ به این سوال که شعار امسال نمایشگاه سبک زندگی اسلامی هست، آموزش و پرورش چه کارهایی را انجام داده است، گفت: آموزش و پرورش یکی از وفادارترین دستگاه های اجرایی به تحقق آرمان های اسلام و انقلاب هست که در این رابطه با تهیه اسناد تحولی که در مراجع قانونی مربوطه صورت گرفته است، تعهد عملی خود را به اجرایی کردن سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی و خلق و ایجاد تمدن پرشکوه اسلامی در عملکرد کاری خود به اثبات رسانده است. با تصویب اسناد تحولی، نقشه راه آموزش و پرورش برای رسیدن به حیات طیبه مشخص شده است. سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی سبکی بدون اشتباه و بدون ریسک جهت رسیدن به آن حیات طیبه است که توسط ما در حال انجام است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص کاستی هایی نمایشگاه امسال، تصریح کرد: نمایشگاه سال به سال با قوت و قدرت بهتری برگزار می شود و پدیده بی نظیری در دنیای اسلام است. ما در هیچ کشوری تشکیل چنین نمایشگاهی را سراغ نداریم اما این مطلب به این معنا نیست که نمایشگاه هیچ نقصی ندارد. معتقدم نمایشگاه قرآن آن قدر نقاط قوت و محاسن دارد که نقاط ضعف جزئی را پوشش می دهد. یکی از نکاتی که باید برای آن فکری شود ” مزاحمت ” تبلیغات غرفه ها هست که بازدیدکننده در زمان حضور به طور همزمان باید به تبلیغات چند بخش گوش کند که آرامش نفرات را تحت تاثیر قرار می هد.

منبع:پانا

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷
کد خبر : 44651
بازدیدها: 356

پاسخی بگذارید »