پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آموزش و پرورش نباید صحنه سیاسی کاری و جولانگاه سیاسیون باشد

danesh دی ۲۶, ۱۳۹۴ ۰
آموزش و پرورش نباید صحنه سیاسی کاری و جولانگاه سیاسیون باشد

دانش روز: مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز: آموزش و پرورش نباید صحنه سیاسی کاری و جولانگاه سیاسیون باشد، بهتر است که این همت و پشتکار صرف تربیت و پرورش دانش آموزان شود و محور کار انجمن های اسلامی دانش آموزان و آموزش و پرورش باید ولایت باشد

به گزارش دانش روز جلسه شورای معاونین اتحادیه با رابطین انجمن های اسلامی در نواحی آموزش و پرورش  به منظور پیش بینی برنامه های دهه فجر و آزمون های علمی آینده سازان برگزار شد.

ابوالحسن معظمی مسئول اتحادیه گفت با توجه به پیش رو داشتن ایام ا… دهه فجر و برنامه های محوری اتحادیه همچون نمایشگاه مدرسه انقلاب،دانش آموزان باید در اجرای مراسمات و مناسبت ها میدان دار و مجری اصلی باشند و همچنین آموزش و پرورش و مدیران مدارس نیز باید با این عزیزان همراهی و همدلی داشته باشند.

 آموزش و پرورش نباید صحنه سیاسی کاری و جولانگاه سیاسیون باشد،بهتر است که این همت و پشتکار صرف تربیت و پرورش دانش آموزان شود و محورکار انجمن های اسلامی دانش آموزان و آموزش و پرورش باید ولایت باشد.

درپایان توضیحاتی درباره نمایندگی موسسه علمی آینده سازان در مناطق و نحوه برگزاری آزمون ها بعد از فصل امتحانات از اوایل بهمن ماه مطرح و در دستور کار قرارگرفت.

شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۲
کد خبر : 160483
بازدیدها: 1,293

پاسخی بگذارید »