جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پوران درخشنده:

آموزش و پرورش مشکلات اجتماعی را دریابد

danesheroz1 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
آموزش و پرورش مشکلات اجتماعی را دریابد

دانش روز: پوران درخشنده کارگردان فیلم سینمایی˝ هیس دخترها….˝با اعلام اینکه، این فیلم سعی دارد یکی از معضلات اجتماعی را مطرح کند، گفت: درد اجتماعی باید مطرح شود تا همه نسبت به آن هوشیار باشند.

به گزارش دانش روز، پوران درخشنده، با اشاره به استقبال مردم از فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند، گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از فیلم “هیس دخترها فریاد نمی زنند” شده است؛ البته انتظار من از این  اقبال مردم بیشتر  بود؛ اما فکر می کنم در روزهای آینده توجه مردم نسبت به این فیلم بیشتر شود.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود به اکران جهانی این فیلم اشاره کرد و افزود: قصد داریم به زودی اکران جهانی فیلم “هیس دخترها فریاد نمی زنند” را در کشورهای مختلف آغاز کنیم ؛این فیلم یک درد اجتماعی بین المللی را مطرح می کند و می تواند با استقبال در سراسر دنیا مواجه شود.

 کارگردان فیلم پرنده کوچک خوشبختی من در ادامه با اشاره به این مطلب که هدف از ساخت این فیلم آگاه کردن مردم به برخی از مشکلاتی است که  با خط قرمز مواجه است، تصریح کرد: به نظر من درد اجتماعی باید مطرح شود و همه هوشیار باشند چه خانواده ای که کودکی دارد؛ چه آن متجاوزی که برای آن خانواده مشکلاتی را بوجود می آورد و به نظر من آموزش و پرورش نیز می تواند نگاه ویژه ای به این مسائل داشته باشد.

منبع:پانا

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۱
کد خبر : 51500
بازدیدها: 449

پاسخی بگذارید »