جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

از شهریور:

آموزش ضمن خدمت ۶۰ هزار معلم سوم ابتدایی

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
آموزش ضمن خدمت ۶۰ هزار معلم سوم ابتدایی

دانش روز: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش از آموزش ضمن خدمت ۶۰ هزار معلم سوم ابتدایی خبر داد و گفت: ۶۰ درصد آموزش معلمان سوم ابتدایی در شهریور ماه انجام می شود و مابقی آموزش تا آذر ماه به اتمام می رسد

به گزارش دانش روز، فاطمه قربان با بیان این مطلب گفت: با توجه به تغییر محتوای کتابهای درسی پایه سوم ابتدایی در سال تحصیلی جدید، ضروری بود تا معلمان این پایه آموزشهای لازم را می دیدند تا با آمادگی کامل در کلاسهای درس اول مهرماه حاضر شوند.

وی افزود: آموزش معلمان سوم ابتدایی برای کتابهای جدیدالتالیف سوم ابتدایی از شهریور ماه آغاز می شود که ۶۰ درصد این آموزشها در ماه پایانی تابستان و مابقی آن تا آذر ماه به اتمام می رسد.

قربان همچنین درباره آمادگی مدارس ابتدایی برای مهر ماه گفت: تمامی مدارس ابتدایی برای جشن آغاز سال تحصیلی آماده هستند و مدیران نیز قرار است در روزهای پایانی تعطیلات جلسات هماهنگی را با معلمان مدارس برگزار کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش درباره تعداد دانش آموزان ابتدایی گفت: برای سال تحصیلی ۹۳-۹۳، ۶ میلیون و ۵۰ هزار دانش آموز ابتدایی ثبت نام کرده اند که از این تعداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر دانش آموز پایه اول ابتدایی هستند.

منبع:مهر

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۱
کد خبر : 49112
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »