پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مربوط به مناطق محروم:

آموزش سبک زندگی موفق به دانش‌آموزان و دانشجویان

danesheroz1 مرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰
آموزش سبک زندگی موفق به دانش‌آموزان و دانشجویان

دانش روز: معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) از ارائه دوره های آموزشی سبک زندگی موفق به دانش آموزان مناطق دوره افتاده و تحت پوشش این مرکز خبر داد

به گزارش دانش روز، اکبر میرشکار، با بیان این مطلب اظهار کرد: دوره های سبک زندگی موفق طراحی شده و برای این دوره ها متونی تدوین شده به طوری که بیش از ۱۰۰ هزار متن با موضوع سبک زندگی طراحی شده و به دانش آموزانی که تحت پوشش کمیته امداد هستند، ارائه می شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه ۳ هزار مربی در این دوره ها تدریس خواهند کرد، گفت: این آموزش ها به صورت استانی ارائه خواهد شد. ارتقای سطح سبک زندگی بر دو محور مشاوره و آموزش جهت عملیاتی کردن آموزش ها در دستور کار قرار دارد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: ۷۰ هزار نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) در ۲۰ اردوگاه از برنامه‌ های تربیتی و آموزشی این نهاد تا پایان تابستان امسال بهره‌مند می‌ شوند.
میرشکار در پایان همچنین از ارائه آموزش های سبک زندگی برای دانشجویان تحت پوشش کمیته خبر داد و گفت: کارشناسان و متخصصان با کانون های فرهنگی و خوابگاه‌ های کمیته امداد با مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر کشور در جهت ارتقاء سطح فکری و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت با این نهاد به صورت افتخاری همکاری کنند.
منبع: پانا
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰
کد خبر : 44238
بازدیدها: 301

پاسخی بگذارید »