دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:

آموزش تفکر و سبک زندگی و کار و فناوری در اول متوسطه

danesheroz1 مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
آموزش تفکر و سبک زندگی و کار و فناوری در اول متوسطه

دانش روز: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از آموزش ˝تفکر و سبک زندگی˝ در پایه اول متوسطه خبر داد و اعلام کرد: نخستین بار، نحوه تفکر و سبک جدید زندگی در کتاب تازه تالیف ˝ تفکر و سبک زندگی˝ به دانش آموزان پایه اول دوره اول متوسطه آموزش داده می‌شود

به گزارش دانش روز، ابراهیم سحرخیز، افزود: طبق اهداف برنامه درسی ملی ، در این کتاب ، دانش آموزان با آداب و مهارت های زندگی آشنا می شوند و نحوه خردورزی را می آموزند تا در آینده ، وظایف شهروندی خود را ایفا کنند.

وی گفت: در این کتاب ، نحوه مواجه شدن با واقعیت ها و آسیب های اجتماعی آموزش داده می شود و آموزش محتوای تکمیلی آن در پایه های تحصیلی بالاتر ادامه می یابد.

سحرخیز همچنین گفت: کتاب ” کار و فناوری ” از دیگر کتب تازه تالیف پایه اول دوره اول متوسطه است که با هدف آموزش و نهادینه کردن فرهنگ کار و کارآفرینی از اول مهر در این پایه تدریس خواهد شد.

وی افزود: طبق برنامه درسی ملی ، دروس این پایه ۳۰ ساعت در هفته از شنبه تا چهارشنبه تدریس می شود و دانش آموزان در روزهای پنجشنبه می توانند در کنار خانواده باشند یا از برنامه های اوقات فراغت مدارس استفاده کنند.

سحرخیز همچنین به واحد مرکزی خبر،گفت: کتاب زبان انگلیسی پایه اول دوره اول متوسطه نیز امسال با رویکرد جدید تدریس می شود.

منبع:پانا

 

 

 

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۷
کد خبر : 43135
بازدیدها: 708

پاسخی بگذارید »