سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آموزش‌ ضمن خدمت معلمان سوم و هفتم تا پایان آذر به اتمام می رسد

danesheroz1 مهر ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
آموزش‌ ضمن خدمت معلمان سوم و هفتم تا پایان آذر به اتمام می رسد

دانش روز: مدیرکل آموزشهای کوتاه مدت مرکز آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش اعلام کرد: مرحله دوم آموزشهای ضمن خدمت معلمان کتابهای جدیدالتالیف سوم و هفتم بزودی آغاز و تا پایان آذر ادامه دارد.

 به گزارش دانش روز، مهدی جلالی گفت: بخشی از آموزشهای ضمن خدمت معلمان در فصل تابستان انجام شد، اما مابقی آموزشها که در حدود ۴۰ درصد است، بزودی آغاز می شود و این دوره ها تا پایان آذرماه ادامه دارد..

وی افزود: با توجه به جدیدالتالیف بودن کتابهای پایه سوم و هفتم، آموزش ضمن خدمت برای معلمان ضروری است و باید برای ارتقای کیفیت آموزش، کارگاههای آموزشی و دانش افزایی برای معلمان در طول هفته برگزار شود..

به گفته جلالی، همچنین در این کارگاهها و دوره های ضمن خدمت باید نحوه کار با فناوری های نوین و ابزار جدید آموزشی به معلمان آموزش داده شود تا آنها بتوانند از این روشها در کلاسهای درس برای آموزش به دانش آموزان استفاده کنند.

وی درباره تعداد ساعات آموزشی ضمن خدمت معلمان توضیح داد: ۴۰ درصد از آموزشها باقی مانده است که استانها باید برنامه ریزی کرده تا این آموزشهای ضمن خدمت در طول هفته برای معلمان برگزار شود..

جلالی از برگزاری مرحله اول دوره‌های تامین مدرس ویژه هوشمندسازی مدارس در دانشگاه شهید رجایی خبر داد و گفت: مرحله اول این دوره‌ها برگزار شده که در طی آن ۱۰۰ مدرس برای سراسر کشور آموزشهای ویژه هوشمندسازی مدارس را گذرانده‌اند، اما تعداد مدرسان هوشمندسازی را با توجه به ضرورت آموزشهای هوشمند، باید به ۵۰۰ نفر افزایش دهیم.

منبع:مهر

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۱
کد خبر : 68051
بازدیدها: 229

پاسخی بگذارید »