پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در دیدار با اعضای مجلس خبرگان مطرح شد:

آمریکا در قضیه سوریه اشتباه کرده و ضرر خواهد کرد

danesheroz1 شهریور ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
آمریکا در قضیه سوریه اشتباه کرده و ضرر خواهد کرد

دانش روز: آیت‌الله مهدوی کنی، رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری صبح امروز پنج‌شنبه با مقام معظم رهبری دیدار کردند

به گزارش دانش روز، آیت‌الله مهدوی کنی، رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری صبح امروز(پنج‌شنبه) با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

رهبرانقلاب امروز در این دیدار تاکید کردند:رهبرانقلاب: جبهه استکبار و آمریکا منافعی با نگاه استعماری برای خود تعریف کرده و میخواهند هر مقاومتی را با زورگویی و زیاده خواهی از بین ببرند، قضیه سوریه و بحرین نیز از این قبیل است؛ در قضیه سوریه،حمله شیمیایی را بهانه کرده و با لفاظی میگویند که بخاطر مسائل انسانی میخواهند وارد شوند؛آمریکا در قضیه سوریه اشتباه کرده و قطعا ضرر خواهد کرد.

ایشان افزودند: یک دسته از تکفیریهای منحرف از حقیقت دین و یک دسته نیز زیر اسم شیعه برای دشمن کار میکنند؛ اختلاف فرقه های اسلامی نباید موجب ایجادجبهه جدیدی شود که دشمن اصلی اسلام و منطقه فراموش شود.

رهبر معظم انقلاب راهبردهای عمومی در رسیدن به آرمانها را تکیه بر اسلامیت، ظالم نبودن و مظلوم نشدن در تعاملات گوناگون، تکیه بر آرای مردم، کار و تلاش عمومی و وحدت ملی بر شمردند و با بیان اینکه در سطوح مختلف تصمیم سازی و تصمیم گیری باید با نگاه کلان و جامع انجام وظیفه کرد، افزودند: نباید ایفای وظایف انفعالی و در نسبت با حوادث تعریف شود.

ایشان ادامه دادند: آرمانگرایی باید با نگاه به واقعیات باشد، واقعیات را باید درست فهمید و نباید فقط ضعفها را دید. ایشان وجود فکرهای برجسته و عناصرفعال و مبتکر، رواج معنویت و معرفت دینی در بین نسل جوان، بقای شعارهای اسلامی، نفوذ روزافزون در منطقه و جهان از جمله واقعیات شیرین برشمردند.

منبع:مهر

پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۸
کد خبر : 57633
بازدیدها: 189

پاسخی بگذارید »