سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جانشین ستاد احیای امر به معروف خبر داد:

آمران به معروف حمایت می‏ شوند

danesheroz1 شهریور ۱, ۱۳۹۲ ۰
آمران به معروف حمایت می‏ شوند

دانش روز: جانشین اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، از اجرای طرح جدید تذکر لسانی با رویکرد اجتماع‏محور در ۲۰۰ شهر کشور خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح، آمران به معروف حمایت می‏ شوند

به گزارش دانش روز، حجت‏ الاسلام والمسلمین محمدرضا مقدسی اظهار کرد: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر همواره برای سالم‏سازی محیط جامعه اسلامی برنامه‏ هایی را تدوین و اجرایی می‏کند.

وی ادامه داد: امسال براساس برنامه‏ریزی‏های صورت گرفته، قرار شده است تا طرح جدید تذکر لسانی با رویکرد اجتماع‏محور در ۲۰۰ شهر ایران اسلامی به اجرا گذاشته شود.

جانشین اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: این طرح صورت اجرایی به خود می‏گیرد تا فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر به خوبی در جامعه ترویج و نهادینه شود.

مقدسی بیان داشت: با تمهیدات اندیشیده شده، تمام شرایط قانونی و قضایی در راستای اجرای این طرح مورد بررسی قرار گرفته است تا آمران به معروف و ناهیان از منکر بتوانند به درستی به وظایف خود در این راستا عمل کنند.

جانشین اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در پایان متذکر شد: همه مؤلفه‏ها برای حمایت از تذکردهندگان به افرادی که خارج از شئون اسلامی در جامعه رفتار و عمل می‏کنند، مهیا شده است و آمران به معروف و ناهیان از منکر می‏توانند در کشور با فراغ بال به وظیفه دینی و انسانی خود عمل کنند.

منبع:فارس

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۳
کد خبر : 53277
بازدیدها: 355

پاسخی بگذارید »