پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آمادگی اسکی باز البرزی برای رقابت های جهانی روی چمن

danesheroz1 مرداد ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
آمادگی اسکی باز البرزی برای رقابت های جهانی روی چمن

دانش روز: ˈسید مرتضی جعفریˈ اسکی باز استان البرز به عنوان نماینده ایران برای شرکت در رقابت های جهانی روی چمن بزرگسالان ژاپن آماده می شود

  به گزارش دانش روز، دبیر فدراسیون اسکی افزود:هم اکنون جعفری برنامه های آموزشی و تمرینات خود را تحت مربیگری سیدجواد صید در پیست بین المللی دیزین انجام می دهد.

ˈ علی عمران سولقانی ˈ افزود: با توجه به اینکه وی تنها گزینه ایرانی شرکت کننده در این رقابت ها خواهد بود انتظار است بتواند رتبه خوبی برای کشور به دست آورد.

وی بیان کرد:رقابت های اسکی روی چمن گروه سنی بزرگسالان جهان بر اساس برنامه ریزی های انجام شده نیمه دوم شهریور ماه سال جاری در کشور ژاپن برگزار می شود.

سولقانی یادآورشد: در دور قبلی این رقابت ها که سال گذشته در پیست اسکی روی چمن دیزین برگزار شد، حسین کلهر فرزند قربانعلی مقام سوم را به خود اختصاص داد.

وی گفت:تیم ملی اسکی روی چمن گروه سنی جوانان که متشکل از رضا دربندسری ، سید حسین صید و مربیگری محمود غلامی که خود را برای شرکت در رقابت های جهانی اتریش آماده کرده بود متاسفانه به علت انجام نشدن روادید به موقع از این مسابقات باز ماندند.

اکنون یکصد اسکی باز کشور در رشته اسکی چمن ساماندهی شده اند که ۲۰ درصد آنان را بانوان تشکیل می دهند که زیر نظر ۱۵ مربی در پیست های اسکی چمن استانهای البرز ، اردبیل ، همدان ، کردستان و اصفهان به آموزش و تمرین مشغول هستند

منبع: ایرنا

دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۲
کد خبر : 46755
بازدیدها: 246

پاسخی بگذارید »