سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آلودگی هوا مراجعه به بیمارستانهای قلب را ۳۰ درصد افزایش داد

danesheroz آذر ۱۴, ۱۳۹۱ ۰

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: طی چند روز اخیر میزان مراجعات به بیمارستان‌های قلب ۳۰ درصد و بیمارستانهای جنرال(عمومی) ۱۵درصد افزایش داشته که بیشتر آنها مشکلات قلبی و ریوی بوده است. مرضیه وحیددستجردی صبح امروز در حاشیه افتتاح بخشIVF بیمارستان اکبرآبادی در جمع خبرنگاران در مورد شدت آلودگی هوا اظهار داشت: مردم تا حد امکان [&hellip

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: طی چند روز اخیر میزان مراجعات به بیمارستان‌های قلب ۳۰ درصد و بیمارستانهای جنرال(عمومی) ۱۵درصد افزایش داشته که بیشتر آنها مشکلات قلبی و ریوی بوده است.

خبرگزاری فارس: آلودگی هوا مراجعه به بیمارستانهای قلب را ۳۰ درصد افزایش دادمرضیه وحیددستجردی صبح امروز در حاشیه افتتاح بخشIVF بیمارستان اکبرآبادی در جمع خبرنگاران در مورد شدت آلودگی هوا اظهار داشت: مردم تا حد امکان سعی کنند تا کمتر از خودروی شخصی استفاده کنند چون علت ۸۰ درصد آلودگی هوا خودروهای فرسوده است.

وی به خانواده‌ها به ویژه کودکان و سالمندان و آنهایی که بیماری زمینه‌ای قلبی و ریوی دارند توصیه کرد در سطح شهر تردد نکنند.

وحیددستجردی گفت: به ورزشکاران و افرادی که با انجام کارهای پرسرعت مجبورند بیشتر تنفس کنند توصیه می‌کنیم‌ تا حد امکان در این هوا ورزش نکنند و در صورت امکان از تهران خارج شوند.

وی به تمهیدات وزارت بهداشت در وضعیت اضطرار آلودگی هوا اشاره کرد و گفت: در سطح شهر اتوبوس‌آمبولانس‌هایی را مستقر کرده‌ایم تا در صورت لزوم خدمات ارائه شود.

آمار افزایش مراجعات به بیمارستانها خبر دیگری بود که وزیر بهداشت به آن اشاره کرد و گفت: آمار مراجعات به بیمارستانهای قلب ۳۰ درصد افزایش داشته و در سایر بیمارستانهای عمومی ۱۵ درصد افزایش مراجعه کننده داشتیم که بیشتر آنها به دلیل مشکلات قلبی ریوی مراجعه کرده‌اند.

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۸
کد خبر : 342
بازدیدها: 291

پاسخی بگذارید »