پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آلودگی هوا تا فردا شب ادامه دارد

danesheroz آذر ۱۴, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آلودگی هوا در تهران و برخی از کلان شهرهای کشور تا فردا شب ادامه خواهد داشت. عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارشی و غیر پایدار از غرب کشور به داخل امیدواریم تا آخر وقت فردا آلودگی تهران و [&hellip

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آلودگی هوا در تهران و برخی از کلان شهرهای کشور تا فردا شب ادامه خواهد داشت.
عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارشی و غیر پایدار از غرب کشور به داخل امیدواریم تا آخر وقت فردا آلودگی تهران و سایر کلان شهر‌ها کمتر شود.
وی با اشاره به ورود سامانه بارشی از اواخر امروز از غرب کشور گفت: روز چهارشنبه بارش متناوب باران و در مناطق سردسیر بارش برف در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، آذربایجان شرفی، زنجان، همدان، لرستان، مازندران، قزوین، تهران، البرز، مرکزی و قم پیش‌بینی می‌شود.
وی اظهار داشت: در روز پنج‌شنبه نیز بارش متناوب باران با رعد و برق و وزش باد در استانهای ایلام، لرستان، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و همچنین بارش پراکنده باران در استان‌های اصفهان، کرمان، یزد، فارس، خراسان جنوبی و خراسان رضوی پیش‌بینی خواهد شد.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در باره وضعیت آلودگی در سایر کلان شهرهای کشور نیز گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی از غرب به داخل کشور، اما وضعیت آلودگی هوا در برخی از کلان شهرهای مرکزی کشور وضعیت آلودگی کمی بهتر می‌شود.
به گفته وی، آلودگی شهرهایی همچون اصفهان، اراک و … از وضعیت اضطرار خارج خواهد شد.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۱
کد خبر : 392
بازدیدها: 311

پاسخی بگذارید »