سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آلبوم ˝سلام˝ سامی یوسف در آسیای شرقی نایاب شد/انتشار ویدئوی تصویری ˝هر کجا هستی˝ به سه زبان

danesheroz اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
آلبوم ˝سلام˝ سامی یوسف در آسیای شرقی نایاب شد/انتشار ویدئوی تصویری ˝هر کجا هستی˝ به سه زبان

آلبوم موسیقی ˝سلام˝ به خوانندگی سامی یوسف خواننده ایرانی که ترانه هایش را به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی خوانده است؛ در بازار موسیقی جنوب شرقی آسیا نایاب شد

سامی یوسف خواننده مطرح و بنام مسلمان، ستاره ای که تاکنون چند میلیون نسخه از آثار او به فروش رسیده است، او ویدئوی تصویری “هر کجا هستی” را از آخرین آلبومش “سلام”، به سه زبان انگلیسی، فارسی و عربی منتشر کرد.

سامی یوسف اصلیتی ایرانی دارد، اخیراً در اوایل آوریل سال میلادی برای رونمایی از آلبوم “ســلام” وارد ترکیه شد و رونمایی از این آلبوم با حضور گسترده ۱۵ هزار نفر در بزرگترین بندر بین المللی ترکیه، آنتالیا، و تشکیل صف های چند مایلی در جلسه امضای آلبوم “ســلام”، بزرگترین و بهترین مراسم از نوع خود تاکنون بوده است.

بر اساس این گزارش؛ پیش بینی می شود سامی یوسف به زودی کنسرتی در انگلستان برگزار کند. علاوه بر نسخه انگلیسی ـ فارسی، نسخه انگلیسی ـ عربی و یک نسخه کاملاً انگلیسی از “هر کجا هستی”، قبل از این به صورت نماهنگ در دسترس دوستداران این خواننده قرار گرفته است، گفته می شود انتشار این تک آهنگ به همراه نماهنگ، مقدمه ای بر رونمایی از آخرین آلبوم سامی یوسف “ســلام”، در کشور انگلستان است.

آلبوم “ســلام” در جنوب شرقی آسیا از فروش بسیار خوبی برخوردار شد، در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا به موقعیت پرفروشی دست یافت و اخیراً در ترکیه نیز بسیار پرفروش بود.

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸
کد خبر : 17080
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »